پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

ابوترابی:


عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه متاسفانه برخی اعضا در شورا به دنبال اهداف گروهی خود هستند اظهار داشت: نمی دانم چرا گروه شش نفره آقایان در شورا،شهر را معطل گذاشته و به دنبال چه هدفی هستند.

محسن ابوترابی در مصاحبه با یزدامروز؛ درخصوص وضعیت انتخاب شهردار یزد گفت: چندین گزینه توسط برخی اعضا در شورا مطرح شده که برخی افراد سرشناس بوده و با تصدی این پست موافقت نکردند مثل معاون خدمات شهری مشهد و برخی نیز افراد معمولی هستند که  این ها با توجه به آن ملاک هایی که بارها و بارها توسط برخی آقایان در خصوص ملاک های انتخاب شهردار اعلام کردند فاصله داشته و مطابقتی ندارند.

عضو شورای شهریزد افزود: ما همچنان بر گزینه بومی و دارای اشراف بر بدنه شهرداری پافشاری داریم چرا که معتقدیم با توجه به زمان زیادی که از دست رفته فردی باید برای پست شهرداری یزد انتخاب شود که با شرایط شهر و ظرفیت و توانایی افراد آشنا باشد و بتواند از عهده اداره آن برآید.

ابوترابی با بیان اینکه متاسفانه برخی اعضا در شورا به دنبال اهداف گروهی خود هستند اظهار داشت: نمی دانم چرا گروه شش نفره سفید در شورا،شهر را معطل گذاشته و به دنبال چه هدفی هستند.

وی در پایان تصریح کرد: مردم از این بازی ها خسته شده اند و با توجه به اینکه تنها 10 روز دیگر برای انتخاب شهردار زمان داریم و در صورت عدم انتخاب شهردار احتمال انحلال شورا وجود دارد امیدوارم دوستان رضایت خدا را در نظر گرفته و با توجه به وجود  نیروهای توانمندی که  در بدنه شهرداری و استان وجود دارد هرچه زودتر شهردار یزد را انتخاب کنند.

این عضو شورای شهر یزد در واکنش به اظهارات رئیس شورای شهر مبنی بر انتخاب شهردار تا پایان هفته گفت: مباحثی که آقای سفید مطرح می کند نظر شخص ایشان است و خود باید جوابگوی اظهاراتش باشد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار