پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون وزیر صنعت،معدن ،تجارت در یزد:

نگاه مدیران واحدهای تولیدی باید نگاه صادراتی باشد/ لزوم بهره مندی تولیدکنندگان از بازاریابان خارجی


معاون وزیر صنعت،معدن ،تجارت در یزد گفت:نگاه مدیران واحدهای تولیدی باید نگاه صادراتی بوده و کیفیت کالاهای خود را چنان ارتقا دهند که مشتریان خارجی نسبت به خرید آن ها تمایل نشان دهند.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ معاون وزیر صنعت،معدن ،تجارت در مراسم تجلیل از برگزیدگان صادراتی استان یزد گفت: نگاه دولت تدبیر و امید در دوران پسا تحریم حضور بیشتر در بازارهای جهانی ودست یابی به بازارهای جدید است.

اسدالله افخمی راد با اشاره با اهمیت صادرات گفت:با توجه به اینکه  در شرایط فعلی  در برخی از صنایع با مازاد تولید روبرو هستیم و در بازارهای داخلی نیز به علت رکورد با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنیم حضور در بازارهای فرامرزی می تواند گره گشای صنایع تولیدی ما باشد.

افخمی توجه تولید کنندگان به بازاریابان حرفه ای فروش و به ویژه بازاریابان بین المللی را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت : نگاه مدیران واحدهای تولیدی باید نگاه صادراتی بوده و کیفیت کالاهای خود را چنان ارتقا دهند که  بتوانند در بازارهای خارجی رقابت کرده و مشتریان خارجی نسبت به خرید آن ها تمایل نشان دهند.

رییس سازمان توسعه تجارت ایران به لزوم استفاده از تجارب و علوم بازاریابان حرفه ای خارجی نیز اشاره کرده و گفت: شناسایی بازار هدف و ساخت کالاهای مورد نیاز آن بازارها می تواندجایگاه کشور در عرصه اقتصاد بین الملل را پویا و فعال سازد.






آخرین اخبار آخرین اخبار