محتوا محتوا

جانشین فرمانده نیروی انتظامی:


جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی مقابله با قاچاق و افزایش امنیت را با رویکرد جهشی دنبال می کند.

به گزارش یزدامروز سردار قاسم رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه در استان یزد به لحاظ اقداماتی که در حوزه های انتظامی صورت می گیرد، وضعیت خوبی داریم اظهار داشت: نیروی انتظامی نگاه کاری خود را بر اساس منویات مقام معظم رهبری قرار داده است.

وی با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به جهش تولید گفت: نیروی انتظامی در این راستا و برای تحقق جهش تولید، در چند زمینه از جمله جهش در مبارزه با انواع قاچاق، جهش در افزایش انواع امنیت به ویژه اقتصادی به صورت ویژه فعالیت می کند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ما در مرزها تسهیل در تجارت را به طور جد در دستور کار قرار دادیم و در حوزه دریا و بنادر و گمرکات علاوه بر اینکه با قاچاق که مطالبه جدی مقام معظم رهبری و ملت است، در راستای تهسیل در تجارت به صورت ویژه ورود پیدا کرده است.

رضایی با اشاره به اینکه در همین مدت دوماه ابتدای سال هم اقدامات بسیار خوبی انجام شده تصریح کرد: در این حوزه به صورت مضاعف کار انجام شده تا بتوانیم زمینه تحقق شعار سال را فراهم کنیم و با توجه به نقش نیروی انتظامی در این راستا، قطعا این اقدامات تاثیرگسترده ای به دنبال دارد. 

وی با اشاره به اینکه در استان ها هم اقدامات بسیار خوبی انجام شد گفت: نیروی انتظامی موثرترین مولفه در امنیت ملی و تامین کننده امنیت داخلی است و به فرمایش مقام معظم رهبری، الحمدالله نیروی انتظامی در عرصه های مختلف خوش درخشیده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  با بیان اینکه مشکلات و ناامنی ها نشات گرفته از عللی است افزود: نیروی انتظامی با انجام بررسی های دقیق به علت های این مشکلات و مسائل رسیده و تا زمانی که ما این علت ها را درمان نکنیم، قطعا به صورت مداوم با معلول هایی از جمله سرقت مواجه می شویم.

رضایی با تاکید بر اینکه پیشگیری از وقوع جرم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است خاطرنشان کرد: اگر به این موضوع به درستی توجه شود قطعا بار جرایم به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار