پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

کشف یک تن مواد مخدر از سوداگرن مرگ؛

هلاکت یک شرور مسلح در یزد


فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر و هلاکت یک شرور مسلح در دو عملیات پلیس این استان خبر داد.

به گزارش یزدامروز، سردار ایرج کاکاوند اظهار داشت: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و برخورد با واردکنندگان موادمخدر، روز گذشته ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی گسترده از ورود یک محموله موادمخدر به سمت این استان مطلع شدند.

کاکاوند با اشاره به تشکیل تیم­های عملیاتی از ماموران دسته رزمی "شهیدشاهدی" و پلیس شهرستان مهریز، افزود: ماموران هنگام کنترل محورهای فرعی و مواصلاتی استان، متوجه تردد یک دستگاه خودرو سواری "پژو405 " مربوط به اشرار شدند و به همین منظور دستور ایست را صادر کردند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان بدون توجه به دستور ایست پلیس از محل متواری شده و پس از مدتی تعقیب و گریز زمانی که اشرار مسلح، حلقه محاصره پلیس را بر خود تنگ دیدند شروع به تیراندازی به طرف ماموران  کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به درگیری مسلحانه ماموران پلیس با سوداگران­مرگ، گفت: در این عملیات یکی از اشرار مسلح به هلاکت رسید و 426 کیلوگرم هروئین، 222 کیلوگرم تریاک و 51 کیلوگرم حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از آنها کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی به عملیات دیگر ماموران این استان اشاره کرد و افزود: همچنین ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در یک عملیات جداگانه ضمن کشف 325 کیلوگرم تریاک؛ سه قاچاقچی را دستگیر و دو دستگاه خودرو سبک و سنگین را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه با بیان اینکه در مجموع در این دو عملیات­، یک تن و 24 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد، تصریح کرد: پلیس استان یزد با تمام قدرت با سوداگران مرگ و عاملان نا امنی در سطح جامعه برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/س*


آخرین اخبار آخرین اخبار