پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر استان یزد:

همایش پیاده روی خانوادگی در 10نقطه از استان برگزار می شود/ساعت 24 امشب آخرین فرصت ثبت نام در همایش


محمد مهدی نیکونژادافزود: خوشبختانه این دومین سال برگزاری این مراسم بوده که استان یزد نیز همزمان با سراسر کشور در این همایش مشارکت دارد و با هماهنگی های صورت گرفته با ادرات ورزش و جوانان در سطح استان این همایش در 10شهرستان نیز همزمان با یزد برگزار می شود.

مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر استان یزد در مصاحبه با یزد امـــــــروز؛در خصوص همایش پیاده روی خانوادگی فردا گفت: یکی از محورهای گرامی داشت هفته دفاع مقدس در کشور و عینیت بخشیدن به فرامین فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای مبنی بر فراگیری ورزش های همگانی ،برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در اولین جمعه از هفته دفاع مقدس می باشد که در دستور کار بسیج کشورقرار گرفته است .

محمد مهدی نیکونژادافزود: خوشبختانه این دومین سال برگزاری این مراسم بوده که استان یزد نیز همزمان با سراسر کشور در این همایش مشارکت دارد.

وی اضافه کرد : با هماهنگی های صورت گرفته با ادرات ورزش و جوانان در سطح استان این همایش در 10شهرستان نیز همزمان با یزد برگزار می شود.

نیکونژاد با اشاره به این مطلب که این همایش با حضور آحاد مردم صورت می گیردگفت: انشاالله این همایش فرداصبح راس ساعت 7 از حسینیه امیزچقماق آغاز و در کنار قبور مطهر شهدای گمنام در گلزار شهدا(خلدبرین) پایان می یابد.

مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر استان یزد اضافه کرد: در پایان مسیر جوایز ارزنده ای از جمله یک عدد خودرو پراید،چندین دستگاه دوچرخه،چندین کمک هزینه سفر عتبات ،لوازم ورزشی و جوایزی دیگر به قید قرعه به برندگان اهدا خواهد شد.

وی درخصوص چگونگی ثبت نام خانوارها نیز گفت: مردم عزیز یزد می توانند با تماس با «سامانه 235» مخابرات تا ساعت 24 امشب و وارد کردن کدملی در این قرعه کشی ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت نمایند

وی به ثبت نام کنندگان توصیه کرد حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند وبرندگان عزیز می توانند برای اطلاع از چگونگی دریافت جوایز خود، از روز یکشنبه 5مهرماه با «سامانه 235» تماس بگیرند

 


آخرین اخبار آخرین اخبار