پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیران یزد هیچ وظیفه ای ندارند؟

همنوایی «حجت الاسلام صدوقی» با مردم یزد


فرار مسئولین از پاسخگوئی در مورد کمبود آب در یزد و انداختن تقصیرها به گردن مردم باعث انتقاد فرزند امام جمعه سابق شد.

به گزارش یزدامروزبه نقل ازعصر فرهنگ؛ محمد صدوقی فرزند امام جمعه فقید یزد در مطلبی در شبکه اجتماعی از توقعات بیجای برخی از مسئولین از مردم انتقاد کرد.

 


وی با انتشار عکس فوق (درجه گرمای شهر یزد و همچنین تبلیغات در مورد مصرف آب در کولرهای آبی) نوشته است: «این تصاویر در یک زمان در یزد است، بحران آب جدى است و شکى در آن نیست ولى واقعاً در این گرما چه میشود کرد؟
جداى از هزینه هاى اولیه جهت تهیه کولر هاى گازى چند درصد مردم توان پرداخت پول برق کولر گازى را دارند و با این گرما که کولرهاى آبى هم جواب نمیدهد چه میتوانند بکنند؟
کاش تبلیغات هدف داشت و فقط به تبلیغ خلاصه نمیشد و همراه آن راهکارى هم براى این مردم ارائه میشد ، نمیشود فقط از مردم توقع داشت.»
گفتنی است ابوالفضل موسوی نماینده یزد در مجلس چند روز قبل گفته بود: «هم‌صدایی که در دیگر استان‌ها بین نمایندگان مجلس در زمینه آب وجود دارد، در استان یزد نیست و شاهد پراکندگی آرا و نظرات در این زمینه هستیم.»
موسوی همچنین گفت: «فریاد العطش در زمینه آب سر دادن کافی نیست و لازم است هم مدیریت مصرف و هم صرفه‌جویی در مصرف آب به شکل جدی‌تری مورد توجه قرار گیرد.»
به این ترتیب به نظر می رسد پست انتقادی  فرزند امام جمعه سابق، بازتاب مطالبات عمومی نسبت به فرار مسئولین از پاسخگویی و اقدام عملی و در عوض انداختن توپ مشکلات در زمین مردم است.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار