پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فتاح:

همه منویات رهبر انقلاب در کمیته امداد باید پیاده شود/ کمیته امداد علمدار ارزش‌های انقلاب


رئیس جدید کمیته امداد در مراسم معارفه خود گفت: امیدواریم با کاهش همایش‌ها و افزایش اقدامات میدانی در خدمت محرومان باشیم/ من منتسب به طیف سپاه و بسیج هستم؛ کمیته امداد باید علمدار ارزش‌های انقلاب باشد.

به گزارش یزد امـــــــروز، ‌پرویز فتاح در آئین تودیع و معارفه اعضای هیات امناء و رئیس کمیته امداد  امام خمینی(ره) که با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد ، افزود‌: امیدواریم با کاهش همایش‌ها و گردهمایی‌ها و افزایش اقدامات میدانی بیش از این در خدمت محرومان باشیم.


وی گفت: من منتسب به طیف سپاه و بسیج هستم و کمیته امداد باید علمدار ارزش‌های انقلاب باشد.


فتاح با اشاره به اینکه خدمت رسانی ما باید بی منت و کم صدا باشد، افزود: در بنیاد تعاون هم که بودم نیاز به تبلیغات نمی دیدم و اعتقاد داشتم خداوند مبلغ کار ما خواهد بود.


وی گفت:‌ اگر تبلیغاتی هم در کمیته امداد امام صورت می گیرد باید موثر باشد؛ ‌باید به اعتقاد مردم ضربه نزد و آمارها غلط نباشد.


فتاح خطاب به کارمندان کمیته امداد امام(ره) افزود:‌ دغدغه نداشته باشید چرا که یک فرد خاکی بسیجی را به عنوان رئیس کمیته امداد انتخاب کرده اند.


وی دعای مددجویان را پشتوانه محکم نظام خواند و گفت: ‌هر بلایی که از نظام اسلامی دور می شود یکی به دعا و وجود با برکت رهبرمان و دیگری به سبب دعای پابرهنگان است.


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: ‌ما ولایتمداریم و افتخار ما این است که همه منویات مقام معظم رهبری در کمیته امداد امام پیاده شود و همین که لبخند را بر چهره حضرت آقا ببینیم و به ما آفرین بگویند برای دنیا و آخرت ما را بس است.


وی گفت: کار امداد، کار حاشیه نیست بلکه متن انقلاب اسلامی است و همه مسئولان کشور و نظام باید کمک کنند از این متن عبور کنیم.

منبع:نسیم


آخرین اخبار آخرین اخبار