محتوا محتوا

با کاهش محسوس دما؛


کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: تغییرات جوی محسوس یزد از اواخر روز جمعه آغازشده و تا یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت، که ممکن است بارش رحمت الهی بر استان را به همراه داشته باشد.

به گزارش یزد رسا، سید عباس میر حسینی از افزایش ملایم دمای استان یزد خبر داد و گفت: از چند شب گذشته با ورود ابرهای پراکنده به آسمان استان دمای هوای یزد با شیب ملایمی افزایش یافته است.

وی افزود: از فردا چهارشنبه با افزایش ابر در آسمان یزد، مناطق جنوبی استان شاهد بادهای نسبتاً شدید بوده و حتی احتمال بارش‌های پراکنده در این مناطق نیز وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد در مصاحبه با فارس از ادامه روند ملایم هوای یزد خبر داد و تصریح کرد: این تغییرات تا فردا چهارشنبه ادامه خواهند داشت؛ اما تغییرات عمده دمای یزد از اواخر روز جمعه آغازشده و تا یکشنبه هفته آینده ادامه خواهند داشت که این تغییرات کاهش دمای استان را به دنبال داشته که ممکن است بارش رحمت الهی بر دارالعباده یزد را نیز در با خود به ارمغان بیاورد.

میر حسینی اذعان کرد: سبز دشت و نیز با کمینه دمای منفی 3 درجه سانتی‌گراد و بافق با بیشینه دمای 23 درجه سانتی‌گراد، توانستند به ترتیب عنوان سردترین و گرم‌ترین مناطق استان را به خود اختصاص دهند.

انتهای پیام/ح

آخرین اخبار آخرین اخبار