پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

خودرو؛

هیوندا از محصول جدید خود رونمایی کرد+ تصاویر


شرکت کره ای هیوندای در نمایشگاه سئول ۲۰۱۵ از اتومبیل کراس اوور آینده Enduro concept پرده برداری کرده است.

به گزارش یزد امـــــروز؛ شرکت کره ای هیوندای در نمایشگاه سئول ۲۰۱۵ از اتومبیل کراس اوور آینده Enduro concept پرده برداری کرده است. این خودرو سه درب بوده و سایزی جمع و جور داشته که طراحی آن ما را به یاد اتومبیل Intrado concept سال قبل هیوندای می اندازد.


Enduro concept بیشتر یک اتومبیل شهری است که اختلافش با زمین کم بوده و لاستیک هایی نسبتا کوچک دارد. از عناصر کلیدی طراحی این خودرو می توان به جلو پنجره شش ضلعی مشبکش که به گل گیرهای جلو متصل شده اشاره کرد.


چراغ های عقب طوری طراحی شدند که تا ستون C و بال عقب امتداد پیدا می کند. متاسفانه هیوندای فضای داخلی خودرو را نشان نداد اما گفته است که داشبورد و کنسول از ویژگی های ترکیبی افقی و عمودی خاصی برخوردار است که احساس قدرتی خاص در نگاه به آن دست می دهد.

در رو به روی راننده یک صفحه نمایشی قرار دارد که اطلاعات حیاتی اتومبیل را نشان می دهد و حواس پرتی راننده را به حداقل می رساند. بسیاری از قابلیت های این خودرو از طریق ریموت کنترل قابل کنترل هستند. علاوه بر این ها Enduro concept از موتور ۲.۰ لیتری توربوشارژ ۴ سلیندر، گیربکس هفت سرعته، کلاچ دوگانه و سیستم چهار چرخ محرک برخوردار می باشد.


متاسفانه هیوندای تاریخ عرضه مدل انبوهش را اعلام نکرد و تنها به رونمایی از خودرو اکتفا نمود.

منبع: پرشین خودرو


آخرین اخبار آخرین اخبار