پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس شورای هیئات مذهبی استان یزد خبر داد

هیئات مذهبی یزد مددکار بیمارستان ها می شوند


حبیب الله رضائی گفت: یکی از رویکردهای امسال هیئات مذهبی یزد توجه به نیازهای کادر درمان و تامین آن هاست.

حبیب الله رضائی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با بیان اینکه عشق به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تعطیلی شدنی نیست گفت: هر چند امسال شرایط متفاوتی را در عزاداری محرم تجربه می کنیم اما به کوری چشم دشمنان دین و فرهنگ حسینی امسال هیئات مذهبی دارالعباده پرشور تر از گذشته در صحنه حاضر شده و ارادت خود را به اربابشان به اثبات خواهند رساند.

مسئول هیئات مذهبی شهرستان یزد با اشاره به  این مطلب که هیئات مذهبی حسینیه ایران اجازه موج سواری به دشمنان را نخواهند داد گفت: مگر می شود نوکر اباعبدالله الحسین (ع) در ماه محرم عزادار اربابش نباشد قطعا امسال تعداد روضه ها برای کاهش تعداد نفرات  شرکت کننده در مجالس بیش از گذشته خواهد بود.

وی بیانیه هیئات مدذهبی استان یزد در خصوص عزاداری ماه محرم را نشان از بالندگی، شور و شعور حسینی یزدی ها دانست و ابراز داشت: اگرچه هیئات مانند گذشته در حجم گسترده برنامه عزاداری ندارند اما مقرر شده بخشی از هزینه ها به روضه خوانی و بخشی نیز به کمک های مومنانه اختصاص یابد .

رضائی تاکید کرد: هیئات باید به مداحان رسیدگی کنند و امسال که نمی توانند از آنان استفاده کنند کرامت مادحین را حفظ نمایند.

مسئول هیئات مذهبی شهرستان یزد با توجه به مشکلات کادر درمان در تامین تجهیزات بیمارستانی گفت: یکی از رویکردهای امسال هیئات مذهبی یزد توجه به نیازهای کادر درمان و تامین آن هاست و بر همین اساس تلاش می کنیم با شناسایی خیرین و در نظر گرفتن اولویت ها توسط مدیران هییئات مذهبی کمک ها را به سمت تامین تجهیزات بیمارستانی ببریم که تاکنون در این زمینه 7 بیمارستان شناسایی وانشالله با هماهنگی های  صورت گرفته کمک خواهند شد.

رضائی بیمارستان های گودرز، شهدای محراب، افشار، شهید صدوقی، شهدای کارگر و شهید رهنمون را از بیمارستان های مد نظر این طرح عنوان کرد و ابراز داشت:البته علاوه بر تامین تجهیزات پیشنهاد شده برای اینکه از نظر طبخ و توزیع غذا، پروتکل ها را کامل رعایت کنیم مواد اولیه غذایی  را به بیمارستان ها تحویل بدهیم و از این طریق بتوانیم بیماران و کادر درمان را در یک وعده میهمان سفره حضرت اباعبدالله الحسین (ع) کنیم.

وی مشارکت در رزمایش کمک های مومنانه و تهیه جهیزیه برای نوعروسان کم برخوردار را از دیگر برنامه های هیئات مذهبی یزد برشمرد و اذعان داشت: هیئات مذهبی یزد تمام تلاش خود را برای رشد شور وشعور حسینی در حسینیه ایران به کار گرفته و آن را به عالی ترین شکل به منصه ظهور خواهند گذاشت.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار