پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

وزیرسابق‌فرهنگ‌وارشاد:

هیچ‌ کس با اصل برگزاری کنسرت موسیقی مخالف نیست/مسئله روز کشور مشکلات اقتصادی است نه برگزاری کنسرت/ از 4500 اجرا در سال 94 کمتر از یک درصد به مشکل خورد


سید محمد حسینی با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص برگزاری کنسرت‌های موسیقی در شهر مشهد گفت: صحبت‌های آقای رئیس جمهور بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و به نوعی آدرس غلط دادن است؛ چرا که هیچ‌کس با اصل برگزاری کنسرت موسیقی در کشور مخالف نیست و از طرف دیگر مسئله کنسرت موسیقی مشکل روز جامعه ما نیست.

به گزارش یزدامروز؛ سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم، در گفت وگو با خبرنگارشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص برگزاری کنسرت‌های موسیقی در شهر مشهد اظهار داشت: برگزاری کنسرت مسئله روز مردم و مشکلات روز مردم نیست؛ مردم امروز با مشکلات اقتصادی و مالی روبه‌رو هستند و مشکل اصلی کشور هم همین است.

وی افزود: جای تعجب دارد که آقای رئیس جمهور در ایام هفته دولت، به جای پرداختن به مسائل و مشکلات مردم، به مسائلی از قبیل کنسرت و برگزاری کنسرت می‌پردازند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم با بیان اینکه هیچ کس با برگزاری کنسرت موسیقی در کشور مخالف نیست و مسئله حفظ حریم معنوی شهر مشهد است عنوان کرد: در سال گذشته بیش از چهار هزار و پانصد اجرا در سراسر کشور وجود داشته و همانطور که وزیر کشور اشاره کردند کمتر از یک درصد این اجراها با مشکلاتی روبه‌رو شده است.

حسینی با بیان اینکه برگزاری کنسرت مسئله‌ای نیست که بخواهند با استفاده از آن یک دو قطبی کاذب در کشور ایجاد کنند گفت: صحبت‌های آقای رئیس جمهور بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و به نوعی آدرس غلط دادن است؛ چرا که هیچ‌کس با اصل برگزاری کنسرت موسیقی در کشور مخالف نیست و از طرف دیگر مسئله کنسرت موسیقی مشکل روز جامعه ما نیست.


آخرین اخبار آخرین اخبار