محتوا محتوا

استاندار یزد:


استاندار یزد با اشاره به مصوبه طرح‌های انتقال آب به یزد، گفت: با تصویب مراجع ذیربط، هیچ بهانه‌ای برای تاخیر در اجرای این طرح باقی نمی‌ماند و باید اقدامات مربوط به تامین مالی و اجرای طرح، هر چه سریع‌تر انجام شود.

به گزارش یزدامروز، «محمد علی طالبی» در جلسه مشترک با شرکت آب نیرو که با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان یزد و مدیران شرکت آب نیرو در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد، با بیان این که تامین آب شرب برای استان موضوعی اضطراری است، گفت: نیمی از آب شرب استان از خط انتقالی و نیمی دیگر از چاه‌های استان که کیفیت پایینی دارند، تامین می‌شود و این موضوع موجب نارضایتی مردم شده است.

وی به حساسیت یزدی‌ها بر موضوع انتقال آب اشاره و اظهار کرد: پس از سفر مقام معظم رهبری به استان، موضوع خط دوم انتقال آب کلید خورد و از آن زمان مطالبه جدی‌ای از سوی مردم در این زمینه شکل گرفته است.

طالبی با اشاره به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران استان در نشست خبری رئیس‌جمهور نیز گفت: بخش مهمی از سوالات درباره برنامه دولت برای انتقال آب بود که نشان‌دهنده مطالبه عمومی تامین آب در سطح استان است.

استاندار یزد با تاکید بر ضرورت انتقال آب به یزد گفت: با تصویب مراجع ذیربط، هیچ بهانه‌ای برای تاخیر در اجرای این طرح باقی نمی‌ماند.

طالبی در پایان با بیان این که در اختیار داشتن منابع مالی، مهم‌ترین دلیل واگذاری طرح خط دوم آب انتقالی به شرکت آب نیرو بود، افزود: آب نیرو باید از تمام ظرفیت خود برای تامین مالی و رفع موانع موجود در طرح استفاده کند.

انتهای پیام 


آخرین اخبار آخرین اخبار