پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

روایتی جذاب از یک معجزه؛

واقعه طبس؛داستان قرآنی حمله ابابیل به سپاه ابرهه را عینیت بخشید/جزئیات ماجرای حمله به طبس


سپاه ابرهه آماده کودتایی دیگر بر علیه ملت اسلام گرا و آزادی خواه ایران است که ناگهان خداوند ابابیل خود را به شکل دانه های شن مامور می کند تا سپاه ابرهه را زمین گیر کنند.آری این تعبیروعده خداست که فرمود «یدالله فوق ایدیهم»( دست خدا بالاترازهمه دست هاست).

یزد امـــــــروز؛ همزمان با استقرارهواپیماها وهلی کوپترهای آمریکایی درفرودگاه متروکه طبس واقع در 120 کیلومتری این شهر، یک دستگاه اتوبوس به رانندگی علی افرا از یزد به سمت مشهد در حال حرکت بوده که در تاریکی شب متوجه حضوریک عده سرباز نظامی در جاده می شود که قبل از انجام کوچکترین واکنش ، با شلکیک گلوله  توسط سربازان آمریکائی به لاستیک های اتوبوس آن را متوقف می کنند و آمریکائی ها که انتظارمواجه شدن با چنین صحنه ای را نداشتند باعصیانبت تمام سرنشینان اتوبوس را پیاده و آن ها را به گروگان می گیرند.

با برنامه ریزی ها وهماهنگی های صورت گرفته با کشورهایی نظیر عربستان و ترکیه برای استفاده از پایگاه های نظامی این کشورها در حمایت از عملیات وهمچنبن با همکاری عناصر خود فروخته داخلی تعداد5 دستگاه کامیون درگرمسار برای انتقال سزباران دلتا مهیا شده بود.

روشن شدن چراغ های ورزشگاه شهید شیرودی فعلی بدلیل قرار داشتن در کنار لانه جاسوسی،استقرار چهار نیروی دلتا در تهران از قبل برای حمله به وزارت خارجه،ورود یک مامور برجسته رمزیاب به تهران و استقراردر ساختمان های اطراف سفارتخانه، ورصد اتفاقات اطراف سفارت توسط دوربین های شکاری و فیلمبرداری ازیک طرف، و بهره مندی از نفوذ برخی عناصر مهم داخلی مثل تیمسار باقری (از فزماندهان ارتش) وتیمسار شادمهر(رئیس ستاد مشترک ارتش) در جمع آوری تمامی توپ های ضد هوایی و سیستم راداری ایران از جنوب شرق تا تهران به بهانه تعمیرات از دو هفته قبل همه چیز را برای یک کودتای نظامی مهیا کرده است.

سپاه ابرهه آماده کودتایی دیگر بر علیه ملت اسلام گرا و آزادی خواه ایران است که ناگهان خداوند ابابیل خود را به شکل دانه های شن مامور می کند تا سپاه ابرهه را زمین گیر کنند.آری این تعبیروعده خداست که فرمود «یدالله فوق ایدیهم»( دست خدا بالاترازهمه دست هاست).

همزمان با سوخت گیری یک فروند هلی کوپر، طوفانی از شن به راه می افتد. هلی کوپتر که  حاوی 10هزار لیتر سوخت  و 15هزار لیتر سوخت اضافی می باشد به ناگاه در آستانه بلند شدن، تعادل خود را از دست داده و با هواپیمای سوخت رسان برخورد می کند و چنان انفجاری  صورت می گیرد که تمام افسران آمریکائی را دچار یک شوک بزرگ می سازد و تعداد11 افسر امریکائی را به کام مرگ می کشاند(هرچند بعدها آمریکائی ها تنها مرگ  8تن را پذیرفتند).

ارتفاع شعله های آتش به حدی است که به گفته افسران حاضر در صحرای طبس به 100متررسیده و وقوع چنین حادثه غبر منتظره ای برای آمریکاهئی ها چنان وحشتی ایجاد می کند که عملیات را لغو و با برجای گذاشتن گروگان های یزدی، هواپیما های خود و اجساد کشته شدگان در ساعت 4 بامداد  پنجم اردیبهشت ماه از کشور فرار می کنند.

یک افسر آمریکائی در بیان خاطراتش می گوید: زمان اجرای عملیات در حال رصد اطراف سفارت بودم که ناگاه در نظرم  آیت الله خمینی  بر بالکن جماران ظاهر شد و با انگشت دستش هواپیماها و هلی کوپترهای ما را ساقط کرد.

آری انقلاب اسلامی عنایت حضرت حق بوده و یقینا خود بهتر می داند چگونه این انقلاب را که با قطره قطره خون شهیدان آبیاری شده از گزند خطرات دشمنان قسم خورده اسلام وملت مسلمان ایران حفظ کند.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار