محتوا محتوا

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد:


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام ارزشمند ثبت جهانی بافت تاریخی یزد یکی از عوامل رخداد این اتفاق مهم را برکت حضور شهدای گمنام در مجموعه حسینیه امیرچقماق یزد دانست.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام ارزشمند ثبت جهانی بافت تاریخی یزد یکی از عوامل رخداد این اتفاق مهم را برکت حضور شهدای گمنام در مجموعه حسینیه امیرچقماق یزد دانست و گفت: حضور شهدا همواره  مایه برکت و پیشرفت کارها بوده و خدا را شاکریم که امسال کار ثبت پرونده‌های 972 شهید دانش‌آموز کشور به سازمان ما واگذارشده است.

محمد رضا پیرنیا تلاقی برگزاری بزرگ‌ترین المپیاد ورزشی استان یزد و حضور خدام حضرت معصومه (ع) و خدام رضوی در یزد را به فال نیک گرفت و خاطرنشان کرد: یکی از رسالت‌های سازمان ما حمایت از ورزشکاران در محلات و المپیادهای ورزشی است.

وی با اشاره ضرورت گسترش ورزش همگانی در جامعه اضافه کرد: برگزاری المپیادهای ورزشی علاوه بر جنبه ورزش و سلامتی جسم و روح جامعه، آثار فرهنگی تأثیرگذار نیز دارد و ما با برگزاری این المپیاد به دنبال بالابردن نشاط اجتماعی و سوق دادن ورزش به درون منازل و خانواده‌های یزدی هستیم.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار