پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

روحانی: «به تو پناه می‌برم از بستن دهان منتقدان و رقیبان»

وحشت اداره ارشاد اسلامی!دارالعباده یزد از «نامه جوانان یزدی به جک استراو» !


گفته می شود فرد سابقه داری که به رغم هشدارهای مکرر نهادهای امنیتی قرار بود به عنوان کاندیدای مدیرکلی ارشاد استان یزد از وی یاد شده و هم اینک نیز به عنوان معاون اداری مالی ارشاد استان مطرح شود نیز یکی از بازجویان این موسسات بوده و معتقد است :«برخی موسسات حق نداشته اند وارد این مقوله سیاسی می شده اند»!

به گزارش یزدامروز، بنا بر گزارش یک منبع موثق، در پی تحویل «نامه جوانان یزدی به جک استراو»،وزیر امور خارجه اسبق پیر استعمار در شهرستان ابرکوه ـ که بازتاب گسترده ای در رسانه های کشور و جهان داشت ـ و قید نام یکی از مراکز فرهنگی قرآنی در ذیل این نامه، به واسطه فشارهای مقامات ارشد استانداری یزد ، ارشاد اسلامی با سراسیمگی و دستپاچگی این موسسات را فراخوان زده و باتهدید به زیرمجموعه خواستار پیگیری لغو مجوز فعالیت این موسسات شده است !
 
گفته می شود فرد سابقه داری که به رغم هشدارهای مکرر نهادهای امنیتی قرار بود به عنوان کاندیدای مدیرکلی ارشاد استان یزد از وی یاد شده و هم اینک نیز به عنوان معاون اداری مالی ارشاد استان مطرح شود نیز یکی از یکی از بازجویان این موسسات بوده و معتقد است :« برخی موسسات حق نداشته اند وارد این مقوله سیاسی می شده اند»!
 
با توجه به تأکید قرآن کریم بر مقوله «استکبارستیزی» و همچنین تأکید امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بر این مهم و نیز اعتقاد مسلم شیعه مبنی بر «عدم جدایی سیاست از دیانت» ، اقدام مسئولان ارشد ارشاد اسلامی ! استان یزد در راستای مقابله با روحیه «استکبارستیزی» در آستانه «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و برخورد با فعالان فرهنگی - قرآنی استان ، مورد نگرانی مردم متدین «دارالعباده یزد» شده است .
 
آزادی بیان ، دانستن حق مردم است ، جریان آزاد اطلاعات، تحمل مخالف ، زنده باد مخالف من و ... شعارهایی است که مدعیان اصلاحات و اعتدال همراه برآن تأکید داشته و با این شعارها مدام به فریب افکار عمومی پرداخته اند.
 
روحانی نیز در مراسم تنفیذ خود گفت : «خدایا به تو پناه می‌برم از «استبداد رأی» و عجله در تصمیم گیری و تقدم نفع شخصی و گروهی به منافع مردم؛ همچنین «به تو پناه می‌برم از بستن دهان منتقدان و رقیبان». یاری‌ام کن بنده مخلصی برای تو و خادم لایقی برای تو باشم و فراموش نکنم آنچه بر پیشینیان رفته است».
 
یزدرسا/

آخرین اخبار آخرین اخبار