پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

باحضور مدیر کل ورزش وجوانان ازرکورد دار یزدی روپایی تجلیل بعمل آمد

ورشکار یزدی رکورد 20 کیلومتر روپایی را به نام خود ثبت کرد/ گرمای شدید مانع ثبت رکورد جدید


محمد حسین حسینی جوان اهل روستای فهرج از توابع بخش مرکزی یزد صبح امروز موفق شد رکورد 20 کیلومتر 500 متر روپایی ایران را در مدت پنج ساعت و 52 دقیقه به نام خود ثبت کند.

به گزارش یزد امــــــروز؛ صبح امروز 23 خرداد ماه محمدحسین حسینی فهرجی جوان با استعداد دیار یزد که رکوردار روپایی کشور است با عزمی راسخ برای رکورد 30 کیلومتر روپایی و شکستن رکورد جهان پا به توپ شد.

 

حسینی برنامه ثبت رکورد خود را از اوایل صبح از میدان امام حسین(ع) و مقابل استانداری یزد آغاز کرد و قرار بود پس از رسیدن به تقاطع شهدای محراب، به سمت بلوار مدرس، میدان آیت الله خاتمی و سپس به سمت سید جعفر یزد به مسافت 30 کیلومتر حرکت کند که در نیمه راه با توجه به گرمای شدید پس از طی کردن 20 کیلومتر و 500 متر در زمان 5 ساعت و 52 دقیقه موفق به ادامه حرکت نشد و تنوانست رکورد 30 کیلومتر را به ثبت برساند.

 

در پایان و در مراسمی که با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش این اداره کل ، وحیدرضا خباززاده رئیس هیات ورزشهای همگانی استان و عضو شورای اسلامی شهر یزد ، دشتی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد ، رضا نارگانی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و جمعی از مردم در محل امامزاده سید جعفر یزد برگزار شد، از محدحسین حسینی فهرجی تجلیل و قدردانی به عمل امد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار