پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جدیدترین تحولات سوریه؛

ورود نیروهای ویژه حزب‌الله به غرب حلب برای ترمیم حلقه محاصره


با نفوذ ائتلاف تروریستی «جیش الفتح» پس از شش روز عملیات وسیع بامداد امروز به خط جنوبی محاصره شهر حلب نیروهای ویژه حزب‌الله وارد غرب این شهر شدند.

به گزارش یزدامروز به نقل از فارس، نیروهای ویژه حزب الله لبنان از «گردان رضوان» وارد منطقه الحمدانیة در غرب شهر حلب شدند.

این اتفاق پس از آن روی داد که ائتلاف تروریستی جیش الفتح، متشکل از 22 گروه بزرگ و کوچک، یک هفته پس از عملیات وسیع، موفق شدند بامداد امروز محاصره شهر حلب را از قسمت جنوب شهر به طور محدود و شکننده بشکنند.

نیروهای گردان رضوان خود را برای انجام عملیات بازپسگیری برخی از مناطق اشغال شده در «الراموسه» واقع در جنوب غرب شهر حلب آماده می‌کنند.

به گزارش بین‌الملل فارس، گروههای تروریستی صبح امروز با حملات سنگین تاحدودی محاصره همرزمانشان در شرق شهر حلب را شکستند و به صورت محدود وارد منطقه شوند (جزئیات بیشتر).

علی رغم شکسته شدن محاصره تروریستها، مناطق تحت نفوذ ارتش از جمله «الحمدانیة» در امنیت کامل است و خطری اهالی منطقه را تهدید نمی کند.

در حال حاضر نیروهای مقاومت در بخشهای مهمی از جنوب شهر حلب از جمله «جنوب و شرق الراموسة»، کارخانه سیمان در شرق الراموسة، العامریة در شمال غرب الراموسة و منطقه «606» تسلط کامل دارند و تمام راه ارتباطی تروریستها تا مرکز شهر حلب را رصد می کنند.

در حال حاضر تجهیزات نظامی و کمک های لجستیکی از طریق مزارع ملاح (شمال شهر حلب) برای نیروهای سوری و مقاومت انتقال داده می‌شود.

انتهای پیام/ص


آخرین اخبار آخرین اخبار