پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


وزیر بهداشت استقلالی یا پرسپولیسی؟! + عکس


مازیار ناظمی در صفحه شخصی‌ اینستاگرامش نوشت: «حضور هاشمی وزیر بهداشت موقع عیادت از وزیر ورزش همزمان بود با حضور مدیران ابی و قرمز، کری خوانی مختصری درگرفت و دیدیم بله ... وزیر بهداشت تا دلت بخواد جدا قرمزه»

به گزارش یزد امروز؛ مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش، از زمان انتصابش در این وزارتخانه، دیدگاه تازه‌ای رابه کارش داشته و گهگاه اقدام به اظهارنظرات جالبی کرده که آخرین آن پرسپولیس بودن وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

 ادعای ناظمی در واقع روایتی از اتفاقی است که او به چشم دیده است: «محمود گودرزی، وزیرورزش و جوانان در بیمارستان بستری است و سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی برای عیادت او مراجعه کرده و مراجعه او با حضورمدیران پرسپولیس و استقلال به طور همزمان مواجه شده و آنجا بود که فهمیدیم بله  وزیر بهداشت تا دلت بخواد جدا قرمزه.»

 سید حسن قاضی‌زاده هاشمی که در حال حاضر 56 ساله است، یکی از موثرترین و معتبرترین وزرای کابینه تدبیر و امید است و گفته می‌شود بدون وابستگی به جناح‌های روحانی فراجناحی بودن این کابینه را نشان می‌دهد.

طرفداری و علاقه به تیم‌های ورزشی بین سیاسیون یک امر بسیار رایج است که اعلان خصوصی و عمومی آن اصلا عجیب نیست. در این میان برخی از سیاسیون سعی در پنهان کردن این دلبستگی دارند. چنانچه از 2 رئیس جمهور گذشته ایران، یکی به پرسپولیس و دیگری به استقلال علاقمند بوده‌اند، بسیاری از دولتمردان و صاحبان مناسب حکومتی هم با روشنی از تیم‌های خاصی اعلام حمایت کرده‌اند.

به هر حال قاضی‌زاده هاشمی 56 ساله، متخصص چشم پزشکی است و مدرک فوق‌تخصص قرینه دارد که به صاحبان مدرک فوق‌تخصصی پزشکی به طور عام در جامعه ما «پروفسور» گفته می‌شود.

ورزش سه/


آخرین اخبار آخرین اخبار