محتوا محتوا

آیت الله ناصری یزدی:


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر ضرورت رعایت اصول بهداشت فردی توسط تمام افراد جامعه گفت: وظیفه همه ما قدم برداشتن در مسیر احیای سلامت جامعه است.

به گزارش یزدامروز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در ارتباط تلفنی با رزمایش دفاع بیولوژیکی سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر ضرورت رعایت اصول بهداشت فردی توسط تمام افراد جامعه گفت: وظیفه همه ما قدم برداشتن در مسیر احیای سلامت جامعه است.

 آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی پ اظهار داشت: وظیفه همه ما در مسیر احیای سلامت جامعه قدم برداشتن و دوباره بازگشت مسائل جامعه به حالت عادی است.
 
وی با تاکید بر اینکه همه باید بهداشت فردی را رعایت کنند تصریح کرد: خدمت در این مسیر توفیق بسیار بالایی است و باید با انجام رعایت‌های لازم بهداشتی و ایمنی اقدام به خدمت در راه مردم است.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: به حق امام حسین(ع)، امروز امام حسین(ع) عیدی بزرگی به همه ملت ایران را بدهد و به دست شما خدمتگزاران سلامت به جامعه باز گردد تا مردم بتوانند زندگی عادی خود را داشته باشند.
 
ناصری یزدی گفت: ان‌شاالله مردم بتوانند ماه شعبان را آن طور که شایسته است به عبادت بپردازند و خداوند به زحماتی که همه خادمان در این مسیر می‌کشند اجر و پاداش بدهد.
 
وی خاطرنشان کرد: باید از این ماه و برکات آن کمال استفاده را ببریم و با دعا و تقرب به درگاه خداوند متعال، بخواهیم که این وضعیت هرچه زودتر به پایان برسد.

آخرین اخبار آخرین اخبار