پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

یادداشت/مهران فاطمی

وقتی اصولگرا و اصلاح طلب آمدند


همه آمده بودند از مرد و زن و پیر و جوان، فقط یک دعوت عمومی کافی بود تا در حرکتی خودجوش، خیل عظیمی از ارادتمندان تبار پاکان و سادات بنی الزهرا که خادمان خود را ارج می نهند، در شبستان، صحن و پیاده روهای اطراف مسجد حظیره به استقبال حجت الاسلام و المسلمین دکتر رییسی بیایند.

به گزارش یزدامروز؛ مهران فاطمی نوشت: همه آمده بودند از مرد و زن و پیر و جوان، فقط یک دعوت عمومی کافی بود تا در حرکتی خودجوش، خیل عظیمی از ارادتمندان تبار پاکان و سادات بنی الزهرا که خادمان خود را ارج می نهند، در شبستان، صحن و پیاده روهای اطراف مسجد حظیره  به استقبال حجت الاسلام و المسلمین دکتر رییسی بیایند.

اثرگذاران و چهره ها از جمله حجج اسلام  راشد یزدی ، شیخ حسن معزالدینی ،حاج محمد صدوقی، همسر مکرم شهید منتظرقائم  و.... نیز با بزرگواری و بی هیچ دعوت خاصی آمده بودند.

تابش نیز در تماس تلفنی با  دکتر سید ابراهیم رییسی به او خوش آمد گفت!

معدود رسانه های حاشیه پرداز، مغرضانه و مبغضانه همگام با شبکه های ضد انقلاب، چون آمدنیوز و ...، این حماسه پرشور مردمی را نادیده انگاشتند و بیش از هرچیزی به حضور فردی پرداختند که او نیز صرفا در پاسخ به همان دعوت عمومی، خود را به این مراسم رسانده بود. 

این یعنی "درشت نویسی" به جای "درست نویسی" ، حاشیه را پر رنگ تر از متن نمودن و نادیده انگاشتن آن همه عشق و ارادت مردم دارالعباده به سید و خادم الرضای ملت و همه صحبتهای ارزنده ای که مشروح آنها در گفتگوها و مناظرات انتخاباتی مفصلا ارائه خواهد گردید!

سخت معتقدم اقدامات اینچنینی که ریشه در واهمه و ترس هجمه کنندگان دارد ،ظلمی بس بزرگ ،تخریب و بداخلاقی رسانه ای است که به فضل الهی نتیجه عکس خواهد داد چرا که تخریب ، همیشه نتیجه عکس داده و روسیاهی برای ذغال باقی خواهد ماند!

تبصره: از قدیم گفته اند علاج ترس و هول غافلگیرانه ،آب خنک است نه حاشیه درمانی و فوبیانمایی! #ستاد_سید پول کثیف برای جیبهای باز و قلمهای لغزان ندارد!


آخرین اخبار آخرین اخبار