پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

ریخت و پاش بیت المال یا هموار کردن مسیر برکناری مدیر کل ارشاد یزد؟

وقتی دست های پشت پرده به میز معاونت هم بسنده نمی کنند!


سه شنبه هفته گذشته تعدادی از کارکنان اداره ارشاد یزد برای برگزاری جلسه شورای اداری وهم اندیشی کارکنان این اداره با کارکنان ارشاد اسلامی خراسان رضوی شامل معاونین،کارشناسان وکارمندان بایک دستگا ه اتوبوس اسکانیاعازم مشهدمقدس شدند.

به گزارش یزدامروزبه نقل از عصر فرهنگ؛ سه شنبه هفته گذشته تعدادی از کارکنان اداره ارشاد یزد برای برگزاری جلسه شورای اداری وهم اندیشی کارکنان این اداره با کارکنان ارشاد اسلامی خراسان رضوی شامل معاونین،کارشناسان وکارمندان بایک دستگا ه اتوبوس اسکانیاعازم مشهدمقدس شدند.

جالب اینکه اداره ارشاد یزد از سه شنبه تا جمعه فقط برای یک جلسه یک ساعته در روز پنج شنبه به حالت نیمه تعطیل در آمد!
البته در این میان سه نفری هم شامل یکی از معاونین ارشاد، برادر یکی از مقامات استانی و نماینده ارشاد از یک شهرستان خاص حاضر به زیارت امام رضا(ع) با اتوبوس نشدند و ناچار برای آن ها بلیط هواپیما صادر شد!
البته یکی از مسئولین حاضر در این نشست علت این سفر را بازدید از دبیرخانه جشنواره بین المللی امام رضا(ع) و هم اندیشی در رابطه با برگزاری جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی یزد و جلسه مشترک مدیران و روسای شهرستانی دو استان یزد و خراسان رضوی در خصوص تعاملات فرهنگی و هنری عنوان کرد.
جشنواره فیلم کوتاه رضوی همان جشنواره ای است که چندی پیش در استان یزد با سالن های بعضاً خالی و هزینه گزاف از جیب اداره ارشاد و حتی شهرداری یزد برگزار شد. جشنواره ای که هر چند یزدی ها هزینه بسیاری برای آن پرداختند ولی کارگردانان یزدی خیلی در آن توفیقی نیافتند.

 

 


بسیاری از ادارات و ارگان ها برای کارمندان خود سفرهای زیارتی و سیاحتی فراهم می کنند، اما کمتر ارگانی برای این حرکت نام سفر کاری را انتخاب می کنند.
البته منابع آگاه معتقدند برخی افراد از حرکات این چنینی و ریخت و پاش بیت المال به دنبال خراب کردن وجهه مدیر کل فعلی ارشاد و جایگزین کردن گزینه خود به جای وی هستند. مساله ای که با انتصابات اخیر در اداره ارشاد محتمل به نظر می آید.

انتهای پیام/س*
 


آخرین اخبار آخرین اخبار