پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آیا باز هم اعضای شورا تصمیم گرفتند؟

وقتی سرعت تغییر موضع عضو شورای شهر؛ تعجب برانگیز می شود!!


امیرحسین رادمنش بر خلاف وعده خود مبنی بر شرکت در انتخابات کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر یزد، در انتخابات کمیسیون فرهنگی این شورا شرکت کرد و به عنوان رئیس این کمیسیون نیز انتخاب شد!

به گزارش یزدامـــــــروز به نقل از عصر فرهنگ، امیر حسین رادمنش، عضو شورای اسلامی شهر یزد هفته گذشته در مصاحبه ای گفته بود: بنده  به علت سابقه چندین ساله در معاونت مالی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد شخصا علاقمندم در کمیسیون برنامه و بودجه شورا خدمت کنم و علت عدم حضورم در این کمیسیون در سال گذشته  نیز تصمیم اعضا برای خدمت گذاری در آن کمیسیون بود اما امسال در کیسیون بودجه خدمت خواهم کرد.

رادمنش همچنین برای ریاست خود در این کمیسیون وعده هایی هم داده بود، وی اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی نظیر احداث زیرگذر در میدان آیت الله خاتمی و زیباسازی منظر شهری را از مهمترین برنامه های خود در این کمیسیون عنوان کرد.

اما وی در جلسه اخیر شورای اسلامی شهر و با گذشت تنها چند روز از مصاحبه فوق به عنوان رئیس و منشی کمیسیون «فرهنگی» انتخاب شد!

اینکه چطور رادمنش با این سرعت تغییر موضع داده هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. ضمناً مشخص نیست با توجه به اینکه وی سابقه مالی (و نه فرهنگی) داشته آیا برای ریاستش بر کمیسیون فرهنگی هم برنامه ای تدارک دیده است و یا اینکه باز هم تصمیم اعضا باعث این اتفاق شده است!


آخرین اخبار آخرین اخبار