پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

از سوی یک خوزستانی صورت گیرد

پاسخ قابل تامل به اهانت فرزند شهيد همت به خوزستانی ها


امير حسين آرمانی، به متن مصطفي همت، بابت توهين به خوزستاني ها در صفحه اجتماعي خود پاسخي داد.

به گزارش یزد امـــــروز به نقل از «پارس»، امير حسين آرمانی، به متن مصطفي همت، بابت توهين به خوزستاني ها در صفحه اجتماعي خود پاسخي نوشت كه در ذيل مي آيد:

انگار مسئولين صداي جدايي خوزستان را نميشنوند !!!

قيمتش مهم نيست، مقداري جسارت ميخوام، از طعم ملس سكوت و ترس خسته شدم، ميگويند جسارت طعمي تلخ دارد، اما آموخته ام كه در پس هر تلخي حقيقتي روشن نهفته است، و آن هنگام كه شعار جدايي قوت ميگيرد، انگار صداي جدايي خوزستان را نميشنوند .

غم انگيز است، وقتي ثمره درختي كه سالها به پايش خون ريخته ميشود كرم ميزند، و خوب ميدانيد و ميدانم، ميوه هاي كرم زده در آمار نميگنجند، جالب است كه هم اكنون آنها كه پدرانشان در صفوف اول جبهه ها سينه سپر كرده بودند، فرزندانشان در پس كار خانه هاي صنعتي خود، به غلط آمار ميدهند، آنان كه نه از براي وطن بلكه از عشق به تن به خروش آمده اند، روي صحبتم با مصطفي همت است، فرزند سردار رشيد اسلام، پيدا ست درسهايت را خوب از بر نكرده اي !!! آمارت را از كجا درآورده اي، شايد حق با تو بأشد، تهران و اصفهان بيشترين شهيد را داشته اند، نكند انتظار داشتي زنان و كودكان خوزستان هم به خط مقدم اعزام شوند !! كه البته شد اند !!

نكند انتظار داشتي جمعيت مردان خوزستان منقرض شود !؟ كه البته شد اند !!!

اينبار قبل از ارائه آمار نگاهي به ميزان جمعيت و وسعت استانها بينداز تا اينگونه شرمنده شهدا و قشر مظلوم خوزستان نشوي

قبل از به رخ كشيدن آمارت نگاهي به ديوارهاي خرمشهر و آبادان بينداز كه هنوز هم صداي ناله زنان و كودكان از لابه لأي آنها به گوش ميرسد

اي كاش درس معرفتت را در مكتب پدرت مي آموختي كه اينگونه درگير آمار و احتمالات نمي شدي

همت جان اينجا خوزستان است، نترس سهم ما از خون شهدا چیزی جز هیچ نیست، تو، دوستانت، تهران و اصفهان در اولویت بردن و خوردن هستید، و ما همچنان خاک بر سرمان میشود تا مبادا آب در دل هموطنی تکان بخورد، خوزستاني كه همواره ثروت مند فقير بوده، هست و احتمالا خواهد بود .

بيا بزرگتر باهم صحبت كنيم !!!

نكند روزي فرا رسد كه حرفهاي نسنجيده ما، سازي بنام جدايي را بنوازد، كه وا مصيبتنا، تصور كن ايران بدون نفت !! ايران بدون گاز، ايران بدون برق، ايران بدون آب، ايران بدون پتروشيمي !!!! و ايران بدون خوزستان، احساس ميكنم فرزند خانده ي ايران كه نامش خوزستان است، آنقدر بزرگ شده است كه زمان مستقل شدنش فرا رسيده، ميشود بأشد كشوري ثروت مند تر از تمامي كشور هاي خليج فارس اما....

زهي خيال باطل خوزستان با در دست داشتن بيش از ٦٠٪ منابع انرژي كشور شاهرگ حياتي اين مملكت است، اگر احساس سرما كردي بدان آن روز خوزستاني وجود ندارد، اين استان همواره پاسدار اين نظام بوده و هست، پس لطفا آمار پوسيده بنياد شهيد را به رخ ما خاك و خون ديده ها نكش .

كوچك تر از آني كه عذر خواهيت را طلب كنم پس بهتر است زين پس استغفار كني و بداني بنا به فرمايش امير المؤمنين علي(ع) اگر ميداني سخنانت به تو ارزش نقره ميدهد شك نداشته باش سخن نگفتند به تو ارزش طلا ميدهد
فعال مدني امير حسين آرماني
شهر وند خوزستاني ٩٣/١١/٢٣

**************************************************

توهین آشکار پسرشهید همت درفیس بوک به مردم خوزستان
Mostafa Hemmat:

دوستان ، دیگر شورش را در آوردند .

بحث گرد و غبار اهواز و خوزستان را به سمتی بردند که انگار خوزستان تحت استعمار سایر مناطق ایران قرار گرفته است . خدا را شکر ، این گفته که تمام امکانات متعلق به تهران است هم از دهن‌ها نمی‌افتد .

تنها جهت اطلاع برخی دوستان سه مورد را عرض می‌کنم :

۱- بیشترین شهدای کشور طی جنگ تحمیلی و بیرون راندن دشمن اشغالگر از مناطق جنوبی کشور و جهت آزادی خرمشهر و سونگرد و ... را همان تهران که غرق امکانات است داده است ، نه مردم آن مناطق از کشورمان که تحت اشغال صدامیان بود . بعد از تهران هم اهالی اصفهان بیشترین شهید را تقدیم کرده‌اند .

استان تهران به تنهایی حدود چهل هزار شهید داشته است . یعنی بیش از ۱۷ درصد شهدای کشور تنها از استان تهران بودند .
بعد از استان تهران ، استان اصفهان قرار دارد که معادل ۱۰.۳۴ درصد شهدای ایران ، متعلق به این استان است .
بعد از اصفهان هم خراسان رضوی با ۷.۵۷ درصد شهدا قرار دارد .
و بعد از این سه استان ، خوزستان قرار دارد با تقدیم ۶.۷ درصد شهدای جنگ تحمیلی .
استان فارس هم با ۶.۶۳ درصد شهدا ، تقریبا با خوزستان برابری می‌کند .
و پس از این‌ها آذربایجان شرقی و غربی قرار دارند که به ترتیب ۴.۲۸ درصد و ۴.۲۱ درصد شهدای ایران را تقدیم کرده‌اند . یعنی هم‌وطنان ساکن آذربایجان شرقی و غربی ، در مجموع ، ۸.۴۹ درصد شهدا را در راه دفاع از ایران و مناطق جنوبی ایران ، تقدیم کرده‌اند .

نتیجه اینکه وقتی حرف از امکانات تهران و .. می‌زنید ، این‌ها را هم بگویید ...

۲- این وضعیت آب و هوایی که در اهواز و خوزستان وجود دارد ، سال‌هاست عراقی‌ها در چندین استانشان با آن مواجهند . اما آن‌قدر مشکلات دارند که حتی در موردش حرف هم نمی‌زنند . (و تنها جهت اطلاع ، تولید و صادرات نفت عراق چندین سال است که بسیار بیشتر از ایران است !)


آخرین اخبار آخرین اخبار