پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد خبر داد

پایان امتحانات مدارس یزد قبل از آغاز ماه مبارک رمضان


با توجه به نزدیک شدن به فصل امتحانات دانش آموزان و همچنین احتمال تلاقی ان با ماه مبارک رمضان مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد گفت: امتحانات پایانی تمام پایه های تحصیلی قبل از شروع ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.

به گزارش یزد امـــــــروز؛ با توجه به نزدیک شدن به فصل امتحانات دانش آموزان و همچنین احتمال تلاقی آن با ماه مبارک رمضان مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا اظهار کرد: امتحانات پایانی تمام پایه های تحصیلی قبل از شروع ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.

 

محمد رضا قانع زمان آغاز امتحانات مدارس متوسطه دوره اول و دوم را روز پنج شنبه 31 اردیبهشت اعلام کرد و افزود: با برگزاری امتحانات غايبين موجه ، حداكثر تا تاريخ 28 خردادماه این امتحانات پایان خواهد یافت.

 

وی ادامه داد: امتحانات نهایی پايه سوم و چهارم متوسطه نیز به ترتیب از روز شنبه دوم و یکشنبه سوم خرداد در حوزه هايی متمركز هر منطقه آغاز می‌شود  و با برگزاری امتحان جامعه شناسی پایه سوم  انسانی  در روز 28 خرداد به پایان می رسد.

 

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان با اعلام اینکه  امتحانات ششم ابتدائي در فاصله زمانی دوم تا دوازدهم خردادماه بصورت هماهنگ منطقه ای  برگزار خواهد شد، بارم بندی و اعلام نتایج این امتحانات را توصیفی عنوان کرد.

 

قانع افزود: امتحانات مدارس بزرگسالان و آموزش از راه دور نيز بصورت هماهنگ منطقه ای از تاريخ دوم خرداد آغاز می‌شود و تا 26 خردادماه ادامه می‌یابد.


آخرین اخبار آخرین اخبار