پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

کارشناس هواشناسی استان یزد خبر داد

پایان هفته برفی و بارانی در انتظار یزدی‌ها


مدبر گفت: در روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی نقاط استان به ویژه ارتفاعات و نیمه شمالی استان یزد بارندگی و بارش برف و باران پیش بینی می‌شود.

به گزارش یزدامروز، محمدعلی مدبر در خصوص وضعیت هوای استان در روزهای آینده گفت: براساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی طی امروز و فردا آسمان استان یزد عمدتا صاف تا کمی ابری است و تداوم سرما و یخبندان را در مناطق کوهستانی و سردسیر استان خواهیم داشت.

وی ادامه داد: برای چهارشنبه تا اوایل شنبه نیز گاهی افزایش ابر و در روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی نقاط به ویژه ارتفاعات و نیمه شمالی استان بارندگی و بارش برف و باران پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد عنوان کرد: از جمعه به ویژه از بعدازظهر این روز، ورزش باد نسبتاً شدید با احتمال گرد و خاک و کاهش ناگهانی و قابل توجه دما در استان یزد پیش بینی می شود.

مدبر ادامه داد: طی شبانه روز گذشته نیر با منفی 6 درجه سانتیگراد و سبزدشت و گاریز با منفی 5 درج سانتیگراد جز سردترین نقاط استان بوده‌اند و بیشینه دمای یزد نیز امروز 14 درجه سانتیگراد هست که طی روزهای آینده به 12 درجه خواهد رسید و کمینه دمای یزد نیز در شب‌های آینده به 2 تا 3 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

 


آخرین اخبار آخرین اخبار