پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان یزد:

پرداخت سریع وام ازدواج به زوجین یزدی به شرط تکمیل مدارک


سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان یزد گفت: متقاضیان دریافت وام ازدواج در صورت تکمیل مدارک خود می توانند بلافاصله وام خود را دریافت کنند.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزدرسا؛ سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان یزد، اظهار کرد: واجدین شرایط وام قرض الحسنه ازدواج که تاریخ ازدواج آنها سال های 93 تا 95 می باشد و در موعد مقرر در سامانه ازدواج ثبت نام کرده اند به هر نفر یکصد میلیون ریال وام ازدواج پرداخت می شود.

محمد مهدی رضایی، افزود: همچنین به اعضای محترم خانواده شهدا و جانبازان که دارای شرایط مذکور در سامانه می باشند به هر نفر مبلغ 200 میلیون ریال وام پرداخت می شود.

وی در ادامه گفت: افرادی که سال 93 ازدواج و تا پایان سال 94 در سامانه ثبت نام کرده اند و تا کنون از تسهیلات وام ازدواج استفاده نکردند نیز به هر نفر از زوجین مبلغ یکصد میلیون ریال وام قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد.

رضایی با بیان اینکه بانک ها از مرداد ماه سال جاری نسبت به پرداخت وام ازدواج متقاضیان اقدام کرده است، افزود: در بانک ملی نیز دستور العمل پرداخت وام ازواج آمده است و پیگیر پرداخت آن می باشیم.

وی خاطر نشان کرد: بانک مرکزی بر اساس مانده توان قرض الحسنه بانک های کشور بانک ها واجد شرایط را در سامانه برای متقاضیان باز می کند تا عملیات ثبت نام صورت گیرد.

سرپرست شعب بانک ملی یزد، با اشاره به اینکه مراحل انجام قرارداد ها به صورت ماشینی درآمده و سرعت العمل سیستم بالا رفته است، تصریح کرد: متقاضیان دریافت وام ازدواج در صورت تکمیل مدارک خود می توانند بلافاصله وام ازدواج را دریافت کنند.

وی در پایان گفت: بانک ملی استان در سال 93 دارای رتبه نخست در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در شبکه بانکی استان و کشور می باشد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار