پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد:


ونوس عامری گفت: این پرداخت ها در این لیست چیز غیر متعارفی نبوده و حق قانونی کارکنان شهرداری بر اساس مصوبه مجلس بوده است.

ونوس عامری در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا؛ با اشاره به پرداخت های خارج از لیست شهرداری به برخی مدیران ارشد و کارکنان این دستگاه گفت: شاید اگر متولیان امر اسناد مورد نیاز را در این رابطه در اختیار حسابرس قرار داده بودند این همه حرف و حدیث به وجود نمی آمد.

رئیس کمسیسون بودجه شورای شهر یزد افزود: این حق حسابرس است که به اسنادی که نیاز دارد دسترسی داشته باشد تا بتواند مستندات را با یکدیگر تطبیق دهد البته این پرداخت ها در این لیست چیز غیر متعارفی نبوده و حق قانونی  کارکنان شهرداری بر اساس مصوبه مجلس بوده است.

وی علت ایجاد شبهه نسبت به این لیست را مشخص نبودن عنوان پرداخت ها دانست و گفت: این پرداخت ها حق همکاران ما به پاس زحمات آنان در اداره شهر صورت گرفته  و علی رغم  اینکه دریافتی این عزیزان به مراتب نسبت به دستگاه های دیگر پایین تر است اما متاسفانه این موضوع به یک مسئله وهن آمیز برای مردم شهر تبدیل شده است.

عامری علت درج این موضوع در گزارش حسابرس را وظیفه ذاتی حسابرس و در راستای شفافیت عملکردش برای کارفرما یعنی شورای شهر برشمرد و ابراز داشت: حسابرس باید در جریان شیوه و ملاک پرداخت پاداش ها قرار بگیرد که متاسفانه اسناد در اختیار وی قرار نگرفته و با تذکری که ریاست شورا به متولی امر دادند بخشی از اسناد در اختیار حسابرس قرار گرفت و تمامی این موضوعات امروز به عنوان یک سوال در ذهن مردم ایجاد شده است.

عضو شورای شهر یزد تصریح کرد: هر چند معاون اقتصادی شهرداری بعدا مصاحبه ای به صورت کلی در باب این موضوع داشت اما اگر از همان ابتدا این اسناد در اختیار حسابرس قرار می گرفت شاهد چنین جریاناتی نبودیم.

عامری خاطر نشان کرد: امروز مردم شهر نسبت به همکاران زحمتکش ما در شهرداری بدگمان شدند وبا توجه به اینکه همه کسانی که در سال 96 در این زمینه تصمیم گیرنده بودند امروز نیز در مسند خود هستند از جناب شهردار می خواهم از کسانی که در تنظیم این لیست و میزان پرداخت ها تصمیم گیرنده بودند بخواهد صادقانه موضوع را برای مردم توضیح داده و مسئولیت آن را بپذیرند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار