پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در راستای حمایت دولت از صنعت خودرو صورت می گیرد

پرداخت وام 25میلیون تومانی خرید خودرو از امروز + جدول خودروها


امروز فروش 26 نوع خودروی سواری، 18 نوع خودروی وانت و 13 نوع ماشین کشاورزی در قالب وام 25میلیون تومانی خرید خودرو آغاز شد.

به گزارش یزدامروز به نقل از تسنیم، طبق اعلام دولت و براساس توافق بانک مرکزی و وزارت صنعت از امروز پرداخت وام 25میلیون تومانی خودرو در نمایندگی‌های شرکت‌های خودروساز آغاز می‌شود.

در این طرح فروش، متقاضیان می‌توانند از امروز تا اردیبهشت سال 95 با مراجعه مستقیم به نمایندگی‌های مجاز نسبت به خرید دستگاه موردنظر اقدام کنند و بخشی از بهای دستگاه را به‌صورت نقد و مابقی را حداکثر تا 250‌میلیون ریال (که بیش از 80درصد بهای آن نباشد) در قبال عرضه اسناد تجاری ( اقساط حداکثر 84 ماه با احتساب سالانه 16درصد به‌صورت چک یا سفته) به نمایندگی مجاز پرداخت نمایند. در ادامه، خودروساز اسناد تجاری دریافتی از مشتریان را ظهر‌نویسی و به بانک‌های عامل عرضه می‌کند. بانک‌های عامل اسناد تجاری عرضه شده از سوی خودروساز را که سررسید آنها کمتر از چهار سال باشد، با نرخ 16درصد خریداری و مبلغ موردنظر را به حساب خودروساز واریز می‌کنند.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو با بیان اینکه طرح فروش خودرو در قالب تسهیلات 25میلیون تومانی از امروز در بیش از 800 نمایندگی مجاز گروه صنعتی ایران‌خودرو در سراسر کشور به اجرا در می‌آید، افزود: بر اساس این طرح خودروهای با قیمت کمتر از50‌میلیون تومان به متقاضیان خرید خودروهای ساخت داخل واگذار می‌شود.

وی گفت: متقاضیان پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام حداکثر در یک دوره زمانی یک‌ماهه خودروی انتخابی شامل خودروهای گروه پژو 405 و 206، گروه سمند، تندر 90 دستی و اتومات، رانا، دنا، پارس سال همچنین پیکاپ تندر و وانت اریسان را تحویل خواهند گرفت.

خان کرمی افزود: متقاضی خرید خودرو 20درصد قیمت محصول را تا سقف 25‌میلیون تومان به‌صورت پیش‌پرداخت و اینترنتی به حساب ایران‌خودرو واریز می‌کند و 80درصد باقی‌مانده وام خواهد بود که متقاضی خودرو متناسب با تعداد چک صادره در اقساط 3 ، 4 و 6 ماهه نسبت به پرداخت وام و خرید خودرو اقدام می‌کند. ایران‌خودرو در حال حاضر حدود 30هزار دستگاه خودرو آماده تحویل دارد.

همچنین معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا هم با بیان اینکه زیرساخت‌های سیستمی برای فروش خودرو با تسهیلات 25میلیون تومانی آماده شده است، گفت : 650 نمایندگی مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور از ساعت 8.30 دقیقه صبح فردا تا پایان اردیبهشت 95 آماده فروش خودروهای خانواده پراید، تیبا، تندر، پارس تندر، برلیانس، اریو، وانت ریچ، زامیاد و شوکا مطابق این طرح به متقاضیان هستند.

تقی‌زاده افزود: متقاضیان متناسب با تعداد چک صادره در دوره‌های زمانی مشخص می‌توانند اقدام به ثبت‌نام و خرید خودروی موردنظر نمایند و ما 60درصد از محصولات تولیدی خود را به اجرای این طرح اختصاص داده‌ایم.

وی گفت: هر متقاضی با یک کد ملی امکان یک ثبت‌نام را دارد که توسط بانک مرکزی رصد می‌شود و هر شخص فقط برای یک‌نفر می‌تواند چک ضمانت بدهد و متقاضیان لازم است هنگام مراجعه به نمایندگی‌های مجاز سایپا علاوه بر چک، اصل کپی شناسنامه و کارت ملی را به‌همراه داشته باشند.

تقی‌زاده با بیان اینکه خودرو 30 روز پس از تائید بانک به متقاضی تحویل خواهد شد، تصریح کرد: متقاضیان فقط به نمایندگی‌های مجاز و سایت رسمی سایپا به‌عنوان تنها گزینه‌های ثبت‌نام, مراجعه و ضمن واریز وجه به حساب سایپا از پرداخت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوانی خودداری کنند و به آگهی‌ها و پیامک‌ها اعتنا نکنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار