پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


پست اینستاگرامی قالیباف درخصوص حادثه مترو کیانشهر


ديروز چهار کارگر شریف در حادثه اي در كارگاه متروي كيانشهر، جانش‌شان را از دست دادند و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند. از خداوند بزرگ برای‌ درگذشتگان طلب آمرزش ميكنم و اميدوارم مجروحان اين حادثه سريعتر بهبود يابند.

به گزارش یزدامروز به نقل از سرویس اجتماعی فردا: دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:


براي امنيت، رونق و آباداني شهرمان، عده اي شبانه روز مشغول كارند. رفتگران و آتش نشانان و كارگران و مهندسان. زير پوست همين شهر بزرگ، مهندسان و کارگرانی با غیرت شبانه‌روز در حال کار و تلاشند. مجاهدتي كه ما اغلب از نتايج لذتبخشش بهره مند ميشويم و لحظات سختش را هيچگاه لمس نمي كنيم. ديروز چهار کارگر شریف در حادثه اي در كارگاه متروي كيانشهر، جانش‌شان را از دست دادند و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند. از خداوند بزرگ برای‌ درگذشتگان طلب آمرزش ميكنم و اميدوارم مجروحان اين حادثه سريعتر بهبود يابند. دوستان من در شهرداری در تلاش براي رسيدگي همه جانبه به بازماندگان و مجروحان اين حادثه هستند، هرچند اين فقدانها، قابل جبران نيست. هيات بررسي موظف اند هر چه زودتر علت این اتفاق را بيابند و برای جلوگیری از اتفاقات مشابه از هیچ كاري فروگذار نکنند.

قالیباف/
 


آخرین اخبار آخرین اخبار