پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد:

پلیس هوشمند، گام مهمی در ارتقاء رضایتمندی مردم از ناجا است


جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد با بیان اینکه پلیس هدفی جز خدمت به مردم نداشته و در این راه با تمام وجود تلاش خواهیم کرد گفت : پلیس هوشمند، گام مهمی در ارتقاء رضایتمندی مردم از ناجا است.

سرهنگ محمد رضا هاشمی فر در مراسم تکریم ومعارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بهاباد در خصوص هدف ازاجرای طرح هوشمند پلیس گفت : بنا داریم در این طرح نسبت به کاهش چشمگیر جرایم و آسیب های اجتماعی، ارتقای رضایتمندی مردم از پلیس و حرکت به سمت پلیس در تراز جمهوری اسلامی گام برداشته و با اجرای موفق آن، الگویی برای دیگران شویم.

جانشین فرمانده انتظامی استان  با بیان اینکه یکی از ارکان مهم امنیت درنظام جمهوری اسلامی نیروی انتظامی می باشد که به عنوان نماد حاکمیت دردورترین مناطق کشور درحال انجام وظیفه است اظهارداشت : امنیت یک وضع خرد جمعی است نه سازمانی و ابن دو اصل مهم را میتوان از بینش اسلام نتیجه گرفت .

هاشمی فر با بیان اینکه ارزش امنیت ومنزلت حافظان آن و لزوم شدت عمل دربرخورد با برهم زنندگان نظم وامنیت برکسی پوشیده نیست افزود : مهم‌ترين شرط پايداري امنيت در هر جامعه‌، همکاری همه نهادهای اجتماعی، مشاركت مردم با پليس و برخورداري از اعتماد مردم است .

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در سایه ولایت، حافظ امنیت و بخش مهمی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است اظهارداشت : هدف تمامی پیامبران نظم وامنیت عمومی بر مبنای کتاب الهی بوده است که مورد منت خداوند وشایسته سپاس قرار گرفته است.

جانشین نیروی انتظامی استان با بیان اینکه بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزشها می باشد افزود: مشارکت و تعامل مردمی است که میتواند بسترساز امنیت پایدار باشد .

وی به کاهش 18درصدی  سرقتهای مهم در سطح شهرستان و 67 درصدی درمورد تصدفات درون وبرون شهری اظهارداشت :  این همه تلاشها درراستای تلاشهای همکاران محترم در ناجای شهرستان بهاباد است که با تلاش ستمر خود دربرقراری نظم  وامنیت و آرامش در این شهرستان تلاش می کنند.

انتهای پیام/ح

آخرین اخبار آخرین اخبار