محتوا محتوادر متن این پیام آمده است: عزیزانی که در زندانهای بعثیون همه ناملایمات و شکنجه ها را تحمل نموده چیزی نیست که با یک مطلب و یک مقاله و داستان بشود ادا کرد.

یزدامروز، بیست وششم مردادماه سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی گرامی را می داریم و به اُسرای ارجمندی که با تأسی از خواهر با وفای حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام زینب کبری سلام الله علیها پیام استقامت و وفاداری به ولایت را به جهانیان ابلاغ نمودند سلام و درود می فرستم. 
 
عزیزانی که در زندانهای بعثیون همه ناملایمات و شکنجه ها  را تحمل نموده و علی رغم وعده های کاذب دنیایی دست از مرام و مسلک امام خمینی(ره) و مراد و مرشدشان برنداشتند و از خود الگویی ساختند که امروزه بسیاری از جوانان متعهد در کشور عراق و ایران با ایمان بالای خود در برابر دشمنان شیعه با تمام توان می ایستند و دشمن را وادار به تعظیم در برابر این اراده پولادین می نمایند. 
 
قصه اُسرای جنگ تحمیلی چیزی نیست که با یک مطلب و یک مقاله و داستان بشود ادا نمود. حکایات آنان را باید اهل هنر وادب به رشته تحریر و تصویر درآورند و به آیندگان و جوانانی که جنگ تحمیلی را درک نکرده اند به خوبی نشان دهند. 
 
خداوند اجر عظیم خود را نثار این فداکاران و جان نثاران نماید و در بهشت پاداش ابدی عنایت فرماید.                                                  
«سايه مقام معظم رهبري مستدام باد»
 
 
ومن الله التوفیق
محمد رضا ناصری
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد

آخرین اخبار آخرین اخبار