پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

طی پیام هایی جداگانه صورت گرفت؛

پیام تسلیت آیات عظام نوری همدانی و مکارم شیرازی در پی رحلت آیت‌الله ابوترابی


آیت الله العظمی نوری همدانی و آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عالیقدر جهان تشیع در پی ارتحال عالم ربانی آیت الله میرزاحسن ابوترابی پیام تسلیتی صادر کردند.

به گزارش یزدامـــــروز؛آیات عظام نوری همدانی و مکارم شیرازی در پی ارتحال عالم ربانی آیت الله میرزاحسن ابوترابی پیام‌های تسلیتی بدین شرح صادر کردند:

پیام تسلیت آیت الله العظمی نوری همدانی به مناسبت درگذشت آیت الله ابوترابی(ره)

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله میرزا حسن ابوترابی رضوان الله علیه  را که عمر پربرکت خود را در نشر فرهنگ اهل بیت عصمت (علیهما السلام) و خدمت به اجتماع مصروف داشت و مخصوصا پس از به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی در دوران دفاع مقدس همدوش و همراه رزمندگان اسلام  در جبهه‌ها و خدمت بسیجیان محترم همواره حضور داشت به اهالی محترم و متعهد و ولایتمدار یزد و به فرزندان و بازماندگان محتمرشان تسلیت می گویم. و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحرم علو مقام و برا ی خاندان مکرمشان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

حسین نوری همدانی

 

 

پیام تسلیت آیت الله العظمی مکارم شیرازی به مناسبت درگذشت آیت الله ابوترابی(ره)

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

فقدان این عالم فرزانه و مخلص  موجب نهایت تاسف گردید. او عالمی وارسته، خدمتگزار به عالم تشیع و شیعیان اهل بیت علیهما السلام و مبلغ و مروج این مکتب الهی بود . سال‌های زیادی در حوزه علمیه قم با ایشان ارتباط داشتم و جز اخلاص و حسن نیت و عشق به خدمت در او چیزی ندیدم .


خداوند روح او را با اولیای گرامی‌اش محشورگرداند. این فقدان اسفناک را به جامع روحانیت محترم یزد و بیت محترم ایشان تسلیت عرض می‌‌کنم و صبر و اجرفراوان  برای هم انها از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

ناصر مکارم شیرازی 

 

آخرین اخبار آخرین اخبار