پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


پیام تسلیت شهردار در پی درگذشت عضو شورای شهر زارچ


شهردار زارچ در پیامی درگذشت مصطفی ذاکری عضو فقید شورای اسلامی شهر زارچ را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار یزد امـــــروز از زارچ؛ شهردار زارچ در پیامی درگذشت مصطفی ذاکری عضو فقید شورای اسلامی شهر زارچ را به خانواده و مردم این شهر تسلیت گفت .

 متن این پیام بدین شرح است.

بسمه تعالی

" کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ "

" هرکه روی زمین است دستخوش مرگ و فناست و خدای باجلال و عظمت باقی می ماند."

و هر از گاه در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید. ضایعه درگذشت بسیجی و رزمنده دفاع مقدس وخادم مردم زارچ و فعال سوگواریهای ابا عبدالله الحسین (ع) مرحوم مصطفی ذاکری که در این دوره به عضویت شورای اسلامی شهر زارچ  نیز درآمده بود موجب تأسف و تألم خاطر شد.

بی تردید تلاش بی وقفه آن مرحوم در عرصه های مختلف دفاع از مرزهای کشور، امنینت شهر یزد و توسعه و آبادانی شهر زارچ هیچگاه از اذهان عمومی و مردم شهید پرور زارچ محو نخواهد شد.

ایشان لحظه لحظه های عمر خود را در کسوتهای مختلف به مردم این دیار خدمت رسانی کردند ، دریغا تقدیر بر آن شد که شمع وجودش خاموش و مردم شریف زارچ به سوگ و ماتم ایشان بنشینند.

اینجانب ضمن تسلیت فقدان این عضو پرتلاش شورای شهر به مردم شریف زارچ و خانواده داغدارش، علو درجات آن مرحوم و صبر و شکیبایی بازماندگان را از درگاه خداوند سبحان مسئلت مینمایم

                                                                                           محمد رضا حفیظی

                                                                                             شهردار زارچ


آخرین اخبار آخرین اخبار