محتوا محتواسرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پیامی درگذشت حاج حبیب برزگری رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

به گزارش یزدامروز به نقل بسیج نیوز، سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پیامی درگذشت حاج حبیب برزگری رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
??در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم رزمنده و پیشکسوت جبهه های حق علیه باطل، حاج حبیب برزگری رخت از دیارفانی بسته و همنشین همرزمان و برادر شهیدش گردیده است.
 
??استان یزد در دوران دفاع مقدس اولین حضور خود در جبهه های جنوب را با اعزام 23 رزمنده تجربه کرد که این رزمنده والامقام جزو آن اولین ها بود و از آن رزمندگان در طول دفاع مقدس تنها 9 نفر بازمانده بودند که با پر گشودن این جانباز فداکار، تعداد بازماندگان اولین های استان یزد در اعزام به جبهه های جنوب به 8 نفر رسید.
 
??وی که از بنیانگذاران سپاه میبد و از چهره‌های سرشناس در عرصه‌های ایثار و مجاهدت و خدمت بود ان‌شاالله در پیشگاه پروردگار خود با دستان پر و کارنامه ای درخشان حاضر می شود و یاد و نامش همیشه در ذهن و ضمیر مردم به ویژه مردم میبد زنده خواهد ماند.
 
??امروز که همچنان داغ عزیزانی چون سردار حاج قاسم سلیمانی بر دلهایمان تازه است، این مصیب را نیز به خانواده محترم و بازماندگان ایشان و همچنین محضر آیت الله اعرافی رییس حوزه های علمیه کشور و امام جمعه محترم میبد و همچنین مردم ولایتمدار میبد تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان صبر و اجر بزرگ مسئلت دارم.
 
بسیج نیور/
 
انتهای پیام/
 

آخرین اخبار آخرین اخبار