محتوا محتوا

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: پیرغلامان حسینی در مسیر ترویج فرهنگ عاشورا در عرصه حضور داشته باشند و جوانان را به میدان بیاورند و ما نیز در سازمان تبلیغات اسلامی غلامی پیرغلامان را خواهیم کرد.

به گزارش یزدامروز، حجت الاسلام محمد قمی پنجشنبه شب در اختتامیه هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی در حسینیه امیرچخماق اظهار داشت: پیرغلام برای ما که همه خادم اهل بیت (ع) هستیم، معنای جذاب و رمزآلودی دارد.

وی افزود: خصلت پیران این است که از کوچکترها دستگیری می کنند و در دوره ای که رهبر معظم انقلاب در قالب گام دوم تشخیص دادند که دوره میدان‌داری جوانان است، پیران باید هدایت و راهبری کنند.

قمی عنوان کرد: پیرغلامان باید پرچم جوانگرایی را به دست بگیرند و این گام شما مکمل خدمات سالهای گذشته شماست، پرچم جوانگرایی در گام دوم در عرصه عزاداری ابا عبدالله در دستان شماست و رهبری نیز این موضوع را به طور جدی مدنظر دارند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: روایت قیام، جهاد و شهادت بهترین شیوه تبلیغ است و پیرغلامان بهترین مبلغان هستند.

قمی با بیان اینکه رهبری فرموده اند که مداحان روی بحث خانواده کار کنند، خاطرنشان کرد: امام حسین (ع) نیز با خانواده برای تبلیغ دین راهی کربلا شد و با خانواده در مسیر حق گام برداشت.

وی عنوان کرد: اساسا حضرت حق برای تبلیغ و ترویج دین روی خانواده حساب کرده و در طول تاریخ اسلام، شاهد این موضوع بوده ایم و اگر مروری بر زندگانی حضرت محمد (ص) و حضرت علی (ع) داشته باشیم نیز این موضوع را به درستی لمس خواهیم کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با ذکر مصائب کربلا بیان کرد: پیرغلامان حسینی در مسیر ترویج فرهنگ عاشورا در عرصه حضور داشته باشند و جوانان را به میدان بیاورند و ما نیز در سازمان تبلیغات اسلامی غلامی پیرغلامان را خواهیم کرد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار