پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد:

پیک تابستانه مصرف برق در استان یزدبدون خاموشی سپری شد/ تصادفات؛ بیشترین عامل خاموشی ها


مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد در نشستی خبری با اصحاب رسانه به مناسبت همته دولت از پایان دوره پیک مصرف تابستانیه برق بدون خاموشی خبر داد.

یه گزارش خبرنگار یزد امـــــــروز؛ صبح امـروزمدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد در نشستی خبری با اصحاب رسانه به مناسبت همته دولت از پایان دوره پیک مصرف تابستانی برق بدون خاموشی خبر داد و گفت: خوشبختانه با تلاش مجدانه همه همکاران و همدراهی مردم در پیک تابستانی امسال  شاهد هیچ گونه خاموشی نبودیم و بعضاً خاموشی هایی هم  که به ندرت اتفاق افتاده، به علت شکسته شده  تیر برق دراثر تصادف با آن ها بوده است.

محمدرضا صحتی همچنین ازاعمال تخفیف 20درصدی تعرفه های برق در قبوض مشترکین دردو ماه ه تیرومرداد خبرداد وگفت:این تخفیف شامل شهرستان های یزد،میبدو اردکان شده است

وی در حال حاضرتعدادمشترکین این شرکت را حدود 600هزارمشترک عنوان کرد و گفت: در چهارماه نخست امسال 9479مشترک به جمع مشترکین برق اضافه شده ودر تعدا 948روستا نیز در استان از نعمت برق برخوردارند.

صحتی متوسط تلفات انرژی برق در را کشور 14/5درصد عنوان کرد وگفت : در پایان سال 93 در استان یزد میزان تلفات انرژی 8/4درصدبوده است.

وی در خصو ص نصب پنل های خورشیدی در استان گفت: تاکنون برای تولید 400کیلووات انرژی خورشیدی، پنل خورشیدی دراستان نصب شده و برای تولید 600 کیلووات دیگر درخواست نصب پنل داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد سامانه اطلاع رسانی و پرداخت قبوض 1521 را از موفقیت های بارز این شرکت در ترویج فرهنگ برداخت های غیر حضوری برشمرد و اظهار داشت: خوشیختانه  85درصد پرداخت های قبوض مردم استان به صورت غیرحضوری صورت می گیرد و تلاش داریم تا این عدد را به 100 درصد برسانیم.

صحتی در خصوص اخذ وجه از مشترکان جهت ارائه تسویه حساب نیز گفت: به سبب دستکاری کنتورهای برق توسط برخی مستاجران و مشکلاتی که در گذشته بین موجران و مستاجران صورت گرفته ، کنتورهای برق در هنگام تسویه حساب تست می شوند و مبلغی که از مشترکین اخذ می شود به همین منظور است.

وی با بیان این مطلب که برای تولید یک کیلووات برق به سرمایه ای معادل یک هزاردلارنیاز است بر لزوم صرفه جویی و مدیریت منابع  توسط  سازمان ها و مردم تاکید کرد.

صحتی در پایان با اشاره به هفته دولت گفت: در این هفته 79طرح به ارزش بیش از 160میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


آخرین اخبار آخرین اخبار