پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

پیگیر بازگشت بودجه بیمارستان سرطان یزد هستیم/ هرگز اجازه ورود سلایق سیاسی به منافع مردم را نخواهیم داد


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی مسئولان و نمایندگان استان در مجلس پیگیر ازگشت بودجه بیمارستان سرطان یزد بوده و تمام تلاش خود را برای بازگشت بودجه این پروژه خواهند کرد.

به گزارش یزدامروز؛ سید ابوالفضل موسوی بیوکی در مصاحبه با یزدآوا، در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان 150 تختخوابی سرطان در یزد گفت: این موضوعی است که در مجمع نمایندگان هم مطرح‌شده و شنبه هفته گذشته بود که اطلاع یافتیم بودجه این بیمارستان به یکی از شهرستان‌های استان کردستان منتقل‌شده است هرچند در خصوص علت این تصمیم سازمان تأمین اجتماعی اطلاعی نداریم.
 
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بابیان این مطلب که این تصمیم درحالی گرفته‌شده که حتی طرح بیمارستان نیز آماده‌ شده است اظهار داشت: با توجه به اینکه بودجه این پروژه را سازمان تأمین اجتماعی باید تخصیص دهد زمانی که از این موضوع مطلع شدیم نامه‌ای را خطاب به وزیر کار و رفاه اجتماعی و همچنین سرپرست سازمان تأمین اجتماعی تنظیم کردیم و هر چهار نماینده و نماینده محترم ولی‌فقیه در استان و استاندار محترم امضا کرده و در آن با اشاره به قول مسئولان مبنی بر اختصاص بودجه به این پروژه خواستار اقدام و پیگیری در این زمینه شدیم.
 
موسوی به مردم و به ‌ویژه کارگران استان اطمینان خاطر داد: تمامی مسئولان و نمایندگان استان در مجلس پیگیر این موضوع بوده و تمام تلاش خود را برای بازگشت بودجه این پروژه خواهند کرد.
 
وی در پایان در باره شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر اینکه علت این اقدام و تعلل دولت در اختصاص بودجه به دلیل این است که عملیات ساخت این پروژه در دولت دهم آغازشده است، گفت: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد و هرگز ما و مسئولان استان اجازه نخواهیم داد سلایق سیاسی منافع مردم و استان را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.
 
انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار