پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سردار فتوحی:

چشمی که به آمریکا باشد، کور می شود/اجازه نمی دهیم عده‌ای به اسم سازش دستاورد انقلاب را مصادره کنند


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: ملت ایران اجازه نمی‌دهند که عده‌ای به اسم سازش، آنچه که طی این سال‌ها به عنوان دستاوردهای انقلاب به دست آمده، مصادره کنند.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد رسا، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد شب گذشته در همایش بزرگ روسای هیئت‌های مذهبی و مداحان اهل بیت (ع) استان یزد اظهار داشت: ملت ایران سال‌ها در برابر جنگ، ترور، تحریم، فتنه ایستادگی کرده است و هرگز اجازه ندادهاند که استقلال، عزت و آزادگی‌شان به یغما برود و امروز نیز اجازه نخواهند داد که عده‌ای به اسم سازش، آنچه که طی این سال‌ها به دست آمده را مصادره کنند.

سردار اکبر فتوحی با اشاره به ولایت مداری ملت ایران خاطرنشان کرد: این ملت اجازه نمی‌دهد که طرح دانشگاه سیاسی آمریکا که یک سال قبل از روی کار آمدن اوباما طراحی شده بود، به سرانجام برسد.

سردار فتوحی تصریح کرد: چشمی که بخواهد به آمریکا باشد، کور خواهد شد و چشم ما به امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به پایگاه‌ها و نواحی 12گانه بسیج در استان یزد عنوان کرد: نواحی 12گانه بسیج اجازه نمی‌دهند که کسی چه تریبون‌دار و چه بی‌تریبون، سایت‌دار و بی‌سایت، بر خلاف نظام و رهبری مطلبی بگوید.

وی در مورد انتخابات نیز عنوان کرد: مردم استان یزد در انتخابات نگاه به چهره افراد و سوابق آنها نمی‌کنند بلکه به این می‌نگرند که چه افراد و چه پول‌هایی از آنها حمایت می‌کنند و با چشم باز انتخاب می‌کنند نه اینکه به خاطر سوابق افراد به آنها رای دهند.

سردار فتوحی تصریح کرد: سوابق افراد گرچه حائز اهمیت است اما مهم‌تر از آن، عملکرد و شیوه زندگی سیاسی و اجتماعی امروز آنها است.


آخرین اخبار آخرین اخبار