پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سردار فتوحی:

چشم طمع آمریکا به انتخابات پیش رو است


فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر مسئله نفوذ گفت: چشم طمع آمریکا به انتخابات در پیشرو است و باید با دید باز افرادی را به مراکز تصمیم گیری نظام فرستاد که از هرگونه نفوذی مبرا باشند.

به گزارش یزدامروز به نقل از خبرنگار نسیم صادق، فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد در نشست بسیجیان شهرستان اشکذر با تشریح مسئله نفوذ  تأکید کرد: جوانان باید مراقب توطئه‌های دشمنان باشند؛ چرا که یکی از نقشه‌های دشمنان برای نفوذ در بین قشر جوان، ترویج بی‌دینی است.

«سردار فتوحی» فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد  با بیان اینکه دشمن قصد دارد حساسیت مردم را با ترویج بی‌دینی نسبت به دین کم کند، افزود: دشمنان اسلام از سال‌ها پیش در فکر نفوذ به قشر جوان و کم‌اهمیت جلوه دادن مقوله دین در بین این قشر بودند که رهبر فرزانه انقلاب بارها از آن به‌عنوان تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتو فرهنگی و جنگ‌نرم یاد کرده‌اند.

وی با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی شرکت‌کننده در کنفرانس وحدت اسلامی، تأکید کرد: رهبر فرزانه انقلاب در این دیدار با رهنمودهای خودشان به مسائلی همچون اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی از سوی آمریکا، ضرورت اتحاد بین مسلمانان برای ایجاد تمدن اسلامی، نابودی زیرساخت‌های کشورهای اسلامی و نیز دشمنی آمریکا با اسلام و اسلام‌گرایی اشاره کردند.

فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد، در ادامه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست و امروز بازی‌های دیگری را بر علیه ایران آغاز کرده است، اظهار کرد: چشم طمع آمریکا به انتخابات در پیشرو است و باید با دید باز افرادی را به مراکز تصمیم گیری نظام فرستاد که از هرگونه نفوذی مبرا باشند.

وی انقلابی گری را یکی از شاخصه های مهم در ارزیابی افراد کاندید شده نام برد و تصریح کرد: حفظ نهضت انقلاب و ماندگاری و گسترش آن از اهداف عالی نظام است.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار