پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نقویان در یزد:

چهار صفت خداوند که باعث آرامش انسان می شود/ واکنش نقویان به انتشار سخنان روز گذشته اش


نقویان در یزد گفت: برخی افراد غذای حرام نمی خورند اما وقتی نوبت به مال حرام می رسد دست و پایشان می لرزد.

به گزارش خبرنگار یزد امـــــروز؛ حجت الاسلام نقویان درجمع روزه داران یزدی گفت: اگرانسان به چهار صفت مهربانی، قدرت، سمیع وبصیر بودن و حکیم بودن خداوند ایمان داشته باشد قلب و دلش آرام می شود.


وی ادامه داد: برخی افراد غذای حرام نمی خورند اما وقتی نوبت به مال حرام می رسد دست و پایشان می لرزد.


وی در توصیف صفت مهربانی خدا با ذکر حدیثی از امام صادق(ع) گفت: فردای قیامت افرادی که واجبات خدا را به جا آورده و نسبت به محرمات او مواظب بودند و نسبت به اهل بیت (ع) بغض و کینه ای نداشته باشند نیز اهل بهشت هستند و مهربانی بارزترین صفت خداست.


ناصر نقویان در ادامه سخنانش با اشاره به حدیثی از پیامبر که می فرمایند نمازخواندن  افراد مورد توجه نبوده  بلکه  راستی گفتاراز ویژگی های بارز مومنان است عنوان کرد: ملاک مسلمانی راستی گفتار بوده و اگر ملاک نمازخواندن بود عمرسعد هم نماز می خواند وحتی بیچاره نمازش را به رخ امام حسین (ع) نیزمی کشید.

 

وی در واکنش به  انعکاس سخنان تند روز گذشته اش علیه احمدی نژاد در سایت های خبری  گفت: برخی سایت ها سخنان دیروز بنده را توهین به رئیس جمهور سابق دانسته و بنده را مخالف خواندن دعای« اللهم کن لولیک» دانستند.


وی افزود : من با خواندن دعا مخالف نیستم بلکه علت مخالفت بنده سوء استفاده از دین واعتماد مردم بوده و تمامی سخنانم از سر دلسوزی برای ملت و به خاطرخون شهدا و خون دلهای است که رهبری از دست برخی مسئولین خورده اند و بنده بازهم می گویم طرفدار هیچ باند و جناحی نیستم وتمام این حرف ها از سر دلسوزی است.

 

البته نکته قابل توجه در این اظهارات جناب نقویان، این است که اگر ایشان واقعا دلسوز مردم هستند چرا نسبت به عملکرد دولت تدبیر و امید و افزایش قیمت ها با شیب به اصطلاح ملایم سکوت اختیار کرده است؟


اگر دروغگوئی و سوء استفاده از اعتماد مردم کار نادرستی است پس چرا نسبت به وعده های توخالی دولتمردان و استفاده از پول بیت المال در راه اهداف جناحی و برگزاری جشن حضور به اسم مردم و به کام خود واکنشی نشان نمی دهد؟


سایت یزد امـــــروز امیدواراست که جناب نقویان بی طرفی و وابسته نبودن خود را به جناح خاص در روزهای آینده عملاً به اثبات رسانده و نقاط ضعف دولتمردان را نیز گوشزد کند.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار