محتوا محتواشب گذشته در مراسم تجلیل از چهره‌های هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷ که توسط حوزه هنری برگزار شدچهره برتر هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷ یزد معرفی شد.

به گزارش یزدامروز، سعید بیابانکی شب گذشته در مراسم تجلیل از چهره‌های هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷ که توسط حوزه هنری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره ابوالفضل زرویی نصرآباد، شاعر طنزپرداز یزدی اظهار داشت: به جرأت می‌توان گفت که اگر او نبود، شعر طنز معاصر اینگونه جان نمی‌گرفت.

وی با اشاره به اینکه کشور ما شاعران طنزپرداز و با استعداد بسیاری دارد، افزود: خطه کویر توانسته طنزپردازان بسیاری را به کشور معرفی کند.

بیابانکی تصریح کرد: خوشبختانه جدی‌ترین حرف‌ها و مطالبات مردمی توسط شاعران طنزپرداز گفته می‌شود و این افراد در واقع سخنگوی مردم هستند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: اعتقادم این است که ظرفیت‌های هنری در یزد بسیار است و هر یک از هنرمندان این دیار، چهره‌ای تابنده در عرصه هنر هستند.

احمد پهلوانیان تصریح کرد: به طور قطع برگزاری چنین مراسم‌هایی می‌تواند به ارتقا جایگاه هنر به ویژه هنر طراز انقلاب اسلامی در استان کمک کند.

در این مراسم از هنرمندان پیشکسوت همچنین هنرمندان برتر سال ۹۷ تجلیل و چهره برتر هنر انقلاب اسلامی استان یزد معرفی شد.

عالیه مهرابی به عنوان چهره برتر هنر انقلاب اسلامی سال ۹۷ یزد، تندیس این مراسم از برادر شهید سید جلیل ساداتی دریافت کرد.

در این مراسم همچنین از شش کتاب تولید حوزه هنری یزد با حضور استاندار یزد، رئیس حوزه هنری یزد، معاون هنری حوزه هنری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد و جمعی از مسئولان و هنرمندان رونمایی شد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار