محتوا محتوا

نائب رئیس هیئت‌مدیره شهرک صنعتی یزد:


عضو هیئت‌مدیره شهرک صنعتی یزد گفت: تلاشگران صنعت برای حفظ امنیت شغلی مردم فعالیت دارند و در کنار کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ نائب رئیس هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرک صنعتی یزد در یادواره شهدای کارگر استان یزد با تبریک چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: عدد چهل در فرهنگ دینی ما عدد مقدسی بوده و نشان از اقتدار، پختگی، ثبات و پایداری دارد و امروز علی‌رغم تمامی کارشکنی‌ها، تحریم‌ها و توطئه‌های مختلف دشمنان که نمی‌خواستند انقلاب ما به این عدد برسد باید شکر گذار درک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بود.

لطیفی با اشاره به ظرفیت‌های عظیم کشور اظهار داشت: امروز اگر هرکدام از ظرفیت‌های موجود در کشور ما در یک کشور وجود داشته باشد ان کشور می‌تواند مسیر توسعه‌یافتگی را طی کند و سرانه ملی خود را افزایش دهد.

وی نیروی انسانی عظیم، معادن و ذخایر نفتی، تنوع آب و هوایی و دسترسی به آب‌های آزاد جهان را نمونه‌ای از ظرفیت‌های عظیم کشور دانست و ابراز داشت: ما از این ظرفیت‌ها در برخی زمینه‌ها نظیر هوافضا، قدرت نیروهای نظامی، انرژی هسته‌ای و الکترونیک به‌خوبی استفاده کردیم و وابستگی خود را به بیگانگان قطع کرده‌ایم اما متأسفانه درزمینهٔ اقتصاد و صنعت دچار وابستگی هستیم.

این صنعتگر یزدی در ادامه اظهار داشت: مگر همین جوانان ما نبودند که در صنعت هوافضا و انرژی هسته‌ای جایگاه ما را به رتبه‌های برتر دنیا رسانده‌اند پس چرا در صنعت و اقتصاد از این جوانان بهره نبرده‌ایم؟

کارگران و صنعتگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

عضو هیئت‌مدیره شهرک صنعتی یزد تأکید کرد: پس ما می‌توانیم در این دو زمینه نیز خودکفا شده و وابستگی خود را قطع کنیم اما نیازمند یاری مسئولان هستیم اگر امروز نیروهای نظامی و امنیتی امنیت اجتماعی ما را تأمین کرده و به آن مفتخریم تلاشگران صنعت نیز برای حفظ امنیت شغلی مردم فعالیت دارند و در کنار کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.

وی تصریح کرد: بنابراین می‌توان باتدبیر و حمایت مسئولان از صنعتگران وابستگی خود را در عرصه اقتصادی کاهش داد تا دشمن نتواند با تحریم‌ها اقتصاد ما را با مشکل روبرو کند.

این فعال صنعتی در ادامه شهدا را سرمایه‌های کشور دانست و اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا در حقیقت زنده نگه‌داشتن هدف و آرمان آن‌هاست و باید این یادواره‌ها تداوم داشته باشد.

لطیفی خانواده‌های شهدا را چشم‌وچراغ کشور برشمرد و ابراز داشت: باید به خانواده‌های شهدا توجه ویژه داشته باشیم چراکه آن‌ها بهترین سرمایه‌های خود را درراه دفاع از کشور و آرمان‌های انقلاب ازدست‌داده‌اند و امنیت امروز ما مرهون خون شهدای عزیز است.

نائب رئیس هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرک صنعتی یزد تفاوت یادواره شهدای کارگر با دیگر شهدا را برگزاری آن در سرزمین مقدس کار و تلاش عنوان کرد و گفت: امروز در این مکان مقدس روزانه 12 هزارنفر برای سربلندی این کشور و انقلاب عرق جبین می‌ریزند و حدود 830 کارگاه و کارخانه تولیدی مشغول تولید نیاز مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری استان یزد مفتخر است که 387 شهید به این نظام مقدس تقدیم کرده و امیدواریم بتوانیم باکار و تلاش به اهداف و آرم آن‌های شهدا نزدیک شویم

انتهای پیام/ح

 


آخرین اخبار آخرین اخبار