محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار شده کارگروهی تشکیل شود و از استان‌های یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و خوزستان هر کدام دو نفر بنشینیم و کارگروهی تشکیل دهیم و موضوع آب چهار استان را پیوسته با هم بحث کنیم.

به گزارش یزدامروز؛سید ابوالفضل موسوی بیوکی در واکنش به اظهارات موسوی لارگانی که مدعی به عدم همکاری نمایندگان استان یزد با نمایندگان اصفهان برای حل مسئله آب شده بود به خبرنگار یزدرسا گفت: ما یک جلسه در کمیسیون امنیت ملی حضور داشتیم که نمایندگان استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری و خوزستان بودند.

***با نمایندگان اصفهان درخصوص «آب انتقالی به یزد» بسیار صحبت کردیم

وی افزود: البته غیر از این ما به صورت دو نفره و سه نفره با نمایندگان استان اصفهان خیلی صحبت کرده‌ایم اما به صورت رسمی که مجمع نمایندگان دو استان بنشینیم و با هم صحبت کنیم هنوز این کار انجام نشده است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار شده کارگروهی تشکیل شود و از هر استان دو نفر یعنی از استان‌های یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و خوزستان هر کدام دو نفر  بنشینیم و کارگروهی تشکیل دهیم و موضوع آب چهار استان را پیوسته با هم بحث کنیم محوریت کار هم با کمیسیون امنیت ملی است و قرار شده این کار انجام شود.

موسوی بیوکی ادامه داد: منتها دوستان اصفهان می‌گویند غیر از این جلسات، ما با یزد هم جداگانه بنشینیم و در مورد آب و انتقال آب از حوزه زاگرس و پشت سد زاینده‌رود جلسه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه البته در این باره هم ما دو به دو جلسه داشتیم اما بصورت مجمع نمایندگان جلسه نداشتیم، اضافه کرد: بحث انتقال آب از حوزه بهشت‌آباد به پشت سد زاینده‌رود و انتقال آب حوزه زاگرس و تونل‌های کوهرنگ به پشت سد زاینده‌رود مطرح است.

سیدناصر موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در رابطه با مسئله آب گفته است: شخص بنده حداقل ده‌ها بار تاکنون به آقای صباغیان، موسوی و دیگر نمایندگان استان یزد عرض کردم که بیایید بنشینید تا این موضوع را حل کنیم اگر ما نتوانیم آب تأمین کنیم، آینده با مشکلات روبرو خواهیم شد که به این راحتی‌ها قابل حل نخواهد بود.(اینجا)

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار