پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

اظهارات جنجالی رئیس هیئت فوتبال استان یزد در جمع خبرنگاران؛

کافی نبودن بودجه و بی تفاوتی مسئولان استان علت ناکامی های فوتبال یزد/حرف هیئت فوتبال خریدار ندارد/ممانعت از حضور خبرنگاران در جلسات هیئت فوتبال با مسئولان


رسول‌زادگان ریشه اصلی مشکلات فوتبال استان را کافی نبودن بودجه و عدم حمایت مسئولان از فوتبال استان بیان کرد و گفت: متاسفانه بر خلاف مدیران ارشد برخی استان ها، مسئولان استان یزد نسبت به فوتبال بی تفاوت بوده و دلسوزی لازم را ندارند.

به گزارش خبرنگار یزد امـــــروز؛ رئیس هیئت فوتبال استان یزد ظهر امروز در نشستی خبری با اصحاب رسانه استان به مناسبت روز خبرنگار گفت: کار هیئت فوتبال نظارت و برگزاری مسابقات فوتبال در رده های مختلف در استان می باشد و به هیچ عنوان در زمینه باشگاه داری نقش و  وظایفه ای ندارد.

دکترمحمدحسین رسول‌زادگان افزود: اما این هیئت بنا بر نقشی که حضور دو تیم یزدی در لیگ دسته اول کشور در شادابی مردم استان و به ویژه جوانان دارد و  ارتباط نادرست موفقیت یا عدم موفقیت این هیئت به کسب یا عدم کسب نتیجه این دو نماینده فوتبال در دو ماه گذشته، حداقل 10 مرتبه جهت حمایت از این دوتیم با استاندار و مسئولان استانداری جلسه برگزار کردیم.

رسول‌زادگان تصریح کرد: حتی از ایشان کتباً درخواست کردیم تا اقدامات لازم جهت حمایت از این دو تیم را انجام دهند که متاسفانه تاکنون حاصلی برای فوتبال استان در بر نداشته است.

وی ادامه داد: با مسئولان اداره ورزش و جوانان و دیگر مسئولان مرتبط هم جلساتی متعددی برگزار کردیم تا بتوانیم نتیجه ای برای حمایت از این دو تیم به عنوان ویترین و آبروی فوتبال استان یزد بیابیم که حتی برخی مسئولین دیگر جواب تلفن ما را هم نمی دهند.

رئیس هیئت فوتبال استان در پاسخ به انتقاد خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا در جلسات هیئت فوتبال با مسئولین ارشد استان از خبرنگاران دعوت بعمل نیامده تا بتوان وعده های مسئولین را از طریق رسانه ها پیگیری کرد گفت: در نشست با مسئولان خواستار حضور خبرنگاران بودیم اما متاسفانه در کمال تعجب مسئولان اعلام کردند نباید خبرنگاران به هیچ عنوان در این جلسات حضور داشته باشند.

 

رئیس هیئت فوتبال استان در خصوص ناکامی تیم تربیت نوین در فصل گذشته هم اظهار داشت: تصمیم‌گیری‌هایی که درخصوص این تیم صورت گرفت بدون اعمال کوچکترین نظر هیئت فوتبال بوده و هر اتفاقی رخ داده در اثر تصمیمات مدیران این باشگاه بوده است.

وی عدم حضور مدیران فوتبالی در تیم ها را علت عدم نتیجه گیری نمایندگان فوتبال استان دانست و اضافه کرد: خیلی از مسئولان تصمیم گیرنده در ارتباط با فوتبال یزد، فوتبالی نبوده و همین امر موجب اتخاذ تصمیمات نادرست در ارتباط با فوتبال می شود.

رسول‌زادگان ریشه اصلی مشکلات فوتبال استان را کافی نبودن بودجه و عدم حمایت مسئولان از فوتبال استان بیان کرد و گفت: متاسفانه بر خلاف مدیران ارشد برخی استان ها، مسئولان استان یزد نسبت به فوتبال بی تفاوت بوده و دلسوزی لازم را ندارند.

رسول زادگان از راه اندازی لیگ نونهالان، نوجوانان و امید برای نخستین بار در تاریخ فوتبال یزد جهت تقویت فوتبال پایه در سال گذشته خبر داد و گفت: با اینکه در سال گذشته برگزاری هر بازی در هر رده حدود 4میلیون ریال برای هیئت هزینه داشته اما از تیم ها جهت ثبت نام و شرکت در مسابقات هیچ گونه وجهی اخذ نشد.

وی اضافه کرد: اما امسال به دلیل عدم بودجه کافی و بدهی 120میلیارد تومانی هیئت، قادر به ثبت نام رایگان تیم ها نیستیم مگر مسئولان ارشد استان منابع مالی هیئت را تامین کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار