پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی یزد خبر داد

کاهش 30درصدی مصرف بنزین در یزد در پی شیوع کرونا


عبدالرضا انتظاری گفت: میزان مصرف بنزین در یزد در اسفندماه 98 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش 29.8 درصدی را نشان می‌دهد.

عبدالرضا انتظاری مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد در گفتگو با خبرنگار یزدامروز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا،  مصرف بنزین موتور در یک ماه پایانی سال 98 در استان یزد نزدیک به 30 درصد کاهش داشته است.

وی افزود: میزان مصرف بنزین در یزد در اسفندماه 98 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش 29.8 درصدی را نشان می‌دهد.

انتظاری اظهار داشت: این کاهش مصرف، نتیجه همکاری و وظیفه‌شناسی مردم استان یزد در کاهش ترددهای غیرضروری و احترام به پویش «درخانه بمانیم» است.

وی تأکید کرد: بر خود لازم می‌دانم از مردم فهیم استان که با توجه به الزامات وزارت بهداشت و سازمان‌های ذیربط نسبت به حذف ترددهای غیرضروری اهتمام داشته‌اند و تا ریشه‌کن شدن این ویروس مخرب همکاری می‌کنند،  تقدیر و تشکر کنم.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد ضمن توصیه مردم به رعایت نکات بهداشتی، عنوان کرد: مراجعین به جایگاه‌های سوخت حتما در هنگام سوختگیری از دستکش استفاده کنند و در صورت عدم رعایت نکات ایمنی و بهداشتی  توسط  کارکنان جایگاه، مراتب را با سامانه پاسخگوئی  ۰۹۶۲۷شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و روابط عمومی این شرکت به شماره ۰۳۵۳۶۲۴۶۶۶۱در میان بگذارند .

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار