پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده انتظامی استان یزد در جمع خبرنگاران اعلام کرد

کشف محموله بزرگ مواد مخدر،در استان یزد/افزایش 110درصدی کشفیات مواد مخدر استان درسال جاری


فرمانده انتظامی استان یزد در جمع خبرنگاران گفت: ماموران اتظامی استان، با بارزسی ازیک دستگاه تریلر حمل بار،چهار هزار و 500 کیلوگرم انواع موادمخدر که به طرز بسیار ماهرانه ای در کانتینر این تریلر جاساری شده بود را کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرنگار یزد امـــــــروز،فرمانده انتظامی استان یزد پیش از ظهر امروز در ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در جمع خبرنگاران گفت: در راستای پیروی از منویات امام خامنه ای مبنی بر مبارزه همه جانبه با سوداگران مرگ و در پی گزارش های واصله از ورود یک محموله سنگین مواد مخدر به استان، تیم های عملیاتی و اطلاعاتی انتظامی استان وارد عمل شده و پس از ردیابی این محموله، سرانجام در ایستگاه شهید مدنی مهریز، یک دستگاه تریلرحمل بار را متوقف کردند.

سردار ایرج کاکاوند افزود: ماموران اتظامی استان، با بارزسی از این تریلر،چهار هزار و 500 کیلوگرم انواع موادمخدر که به طرز بسیار ماهرانه ای در کانتینر این تریلر جاساری شده بود را کشف و ضبط کردند.

کاکاوند در ادامه اظهار داشت: 500 کیلوگرم از محموله کشف شده هروئین و مابقی آن از نوع تریاک بوده که در گالن های 20لیتری جاسازی شده است.

وی تاکید کرد: این محموله در حال جابجایی از استان‌های شرقی به سمت مرکز کشور بوده که با هوشیاری ماموران انتظامی استان توقیف شد.

رئیس پلیس استان،درباره اینکه چه تعداد در این خصوص دستگیر شده اند نیز گفت: یک نفر که عامل اصلی این پرونده به حساب می آید دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

کاکاوند در پایان میزان رشد کشفیات انواع مواد مخدر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته را بیش از 110 درصد اعلام کرد.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار