پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده انتظامی استان یزد خبر داد

کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق


فرمانده انتظامی استان یزد از توقیف یک‌دستگاه تریلی کانتینردار و کشف سه میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق توسط ماموران پلیس این استان خبر داد.

به گزارش یزد امــــروز به نقل از یزد رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ایرج کاکاوند اظهار داشت: در راستای مبارزه باقاچاق کالا و سودجویان نظام اقتصادی کشور، ماموران پلیس استان یزد، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای ورودی استان یزد، به یک‌دستگاه تریلی بنز مشکوک شدند.

وی با اشاره به اینکه این توجه ماموران پلیس در هنگام بازرسی از تریلی به وجود آمد، گفت: در حین بازدید از این تریلی، بیش از شش هزار قلم انواع کالای خارجی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.

کاکاوند در ارتباط با جزئیات این کالاهای کشف شده افزود: بیشتر این کالاهای کشف شده شامل انواع و اقسام پوشاک و کفش خارجی به ارزش سه میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه قاچاقچیان، کالاهای قاچاق را از جنوب کشور بارگیری کرده و قصد انتقال به "تهران" را داشتند، گفت: متاسفانه قاچاق کالا و ارز می تواند عامل بسیار خطرناکی در زمینه اقتصاد کشور باشد.

وی با تاکید بر جدیت نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در این خصوص، دو متهم را دستگیر و به مراجع قانونی معرفی کردند.


آخرین اخبار آخرین اخبار