پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

شیوه سوال برانگیز حضور اصلاح طلبان در راهپیمائی؛

کلاً همه چیز اصلاح طلبان یزدی به همه چیزشان می آید!


شیوه سوال برانگیز حضور اصلاح طلبان در راهپیمائی این سبک اطلاع رسانی را هم می طلبد! کلاً همه چیز اصلاح طلبان یزدی به همه چیزشان می آید!

به گزارش یزدامروزبه نقل از عصر فرهنگ؛ روز21 بهمن ماه، پیامی با این مضمون در شبکه های مجازی پراکنده شد. «ستاداصلاح طلبان و حامیان دولت از همه عزیزان وهمراهان دعوت می نماید برای حضور در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن فردا 10صبح درمحل مسجد برخوردار به جمع راهپيمايان بپيوندند.»

نکته اینجاست که راهپیمائی از میدان آزادی و در ساعت 9 صبح آغاز شده بود و اصلاح طلبان که همیشه خود را تافته جدا بافته می دانند ترجیح دادند از میانه مسیر و با سر و صدا به خیل جمعیت بپیوندند. شاید به این طریق بیشتر جلب توجه کنند.

ضمناً تا جایی که حافظه نگارنده یاری می کند سال گذشته که خبری از انتخابات نبود، دعوتی هم از سوی اصلاح طلبان صورت نگرفت؛ یا شاید به این گستردگی صورت نگرفت. تهیه بنر تبلیغاتی و حضور جداگانه در جمع مردم هم شائبه تبلیغاتی بودن این حرکت را بیشتر می کند.

وگرنه اصلاح طلبان هم می توانستند مثل بسیاری دیگر از مسئولان و افراد سرشناس بدون جنجال، بنر و تبلیغات فقط با مردم همراه باشند. نه اینکه از انجام وظیفه و حضور در جشن تجدید میثاق با امام خمینی و شهدا انتظار دیده شدن داشته باشند.

نحوه انعکاس حضور اصلاح طلبان نیز گواه دیگری بر این مدعاست. سایت هایی که در برابر خروش مردم حسینیه ایران و حماسه حضور در این سرمای هوا سکوت اختیار کرده اند با آب و تاب از ظلم به اصلاح طلبان و جمع آوری بنرهای تبلیغاتی شان خبرسازی می کنند. این سایت های محلی مدعی هستند بنرهای تبلیغاتی شان در میدان امیرچخماق جمع آوری شده است!

به هر حال این شیوه حضور در راهپیمائی این سبک اطلاع رسانی را هم می طلبد! کلاً همه چیز اصلاح طلبان یزدی به همه چیزشان می آید! آن ها خوب می توانند حتی برای جشن 22 بهمن (که جشن وحدت نیروهایی است که دل در گرو این انقلاب دارند) هم حاشیه بسازند.

راستی هنوز که زمان تبلیغات فرا نرسیده است!
 


آخرین اخبار آخرین اخبار