پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

ادعای رئیس فدراسیون سوریه:

کلید المپیکی شدن سوریه در گرو برد ایران است


رئیس فدراسیون فوتبال سوریه مدعی شد برتری امیدهای این کشور مقابل ایران می تواند اعتماد به نفس این تیم را برای کسب سهمیه المپیک بالا ببرد.

به گزارش یزدامروز، فوضی عباس در آستانه رویارویی تیم سوریه برابر ایران در مصاحبه با سایت kooora گفت:«متاسفانه نتوانستیم اردوی آماده سازی خوبی برای تیم مهیا کنیم تا جایی که از چهار بازی مد نظر سرمربی تیم تنها دو بازی با ازبکستان و ژاپن فراهم شد. با این حال کادر مربیگری ما تیم کامل و قدرتمندی ساخته که قادر به ثبت نتایج خوب در ترونمنت پیش رو هستند. ما با تمام مشکلاتی که در کشورمان داشتیم حالا می خواهیم روحیه بالای ملت سوریه را به همگان نشان بدهیم و دل آنها را با نتایج خوب شاد کنیم».

نایب رئیس فدراسیون سوریه در ادامه افزود:« به نظرم برتری مقابل ایران کلید صعود ما به المپیک ریودوژانیرو خواهد بود چون سه امتیاز بازی امروز اعتماد به نفس را در اردوی تیم ما به اوج خواهد رساند.مسلما مهند فقیر سرمربی تیم ما مطالعه کاملی روی ایران داشته و سیستم های لازم برای از پیش رو برداشتن آنها را طراحی کرده است تا با برد این بازی شادی را به جمع طرفداران ما بازگرداند».

فوضی عباس در پایان با اشاره به این که فدراسیون فوتبال سوریه پاداش های ویژه ای برای بازیکنان امید در صورت موفقیت در راهیابی به المپیک 2016 در نظر گرفته تصریح کرد:« از آن جا که برای ما مهم است تا سوریه را با شرایط فعلی به المپیک ببریم تا نشان دهیم فوتبال و ورزش هنوز در کشور ما زنده است برای موفقیت هر کاری لازم باشد انجام خواهیم داد».

ورزش سه/


آخرین اخبار آخرین اخبار