محتوا محتوا

دومین روز مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا- آسیا2018


دومین روز از مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا- آسیا عصر امروز در ورزشگاه سلمان محمودآباد با برگزاری دو بازی پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، دومین روز از مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا- آسیا عصر امروز در ورزشگاه سلمان محمودآباد با برگزاری دو بازی پیگیری شد.

روس ها با برد در برابر لوآنته اسپانیا به دنبال کسب جام قهرمانی

در اولین دیدار از این رقابت ها دو تیم لوکوموتیو روسیه و لوآنته اسپانیا به مصاف هم رفتند که نماینده روسیه توانست با ارائه یک بازی قدرتمندانه حریف اسپانیایی را مغلوب کند.

در این دیدار تیم لوکوموتیو موفق شد با سه گل  «نیکیتا سافرونوو»، «الکسی کریتیکوو» و «بوریس نیکونوروو» وقت نخست  را با برد به پایان برساند.

تیم لوکوموتیو روسیه که عزم خود را برای قهرمانی در این مسابقات جزم کرده است با گل «لوکائو تادئو» چهار بر صفر جلو افتاد اما اسپانیایی ها پس از دریافت این گل به خود آمده و با تدارک حملات متعدد بر روی دروازه حریف روسی سرانجام توسط «انریکه» قفل دروازه این تیم را شکستند.

بازیکنان تیم لوآنته که در وقت دوم، بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشتند و موفق شدند در دقایق پایانی با گل «امیرحسین اکبری» نتیجه را به چهار بر دو تغییر دهند.

«نیکونوروو» گل پنجم لوکوموتیو را در اولین دقایق وقت سوم به ثمر رساند و این بار  «محمد احمدزاده» بود که نماینده روسیه را 6 بر 2 جلو انداخت اما این «امیرحسین اکبری» بود که بلافاصله سومین گل تیم لوآنته را به ثمر رساند.

نماینده اسپانیا که چیزی برای ازدست دادن نداشت حملات زیادی را بر روی دروازه حریف تدارک دید که در نهایت «انریکه» توانست یکی دیگر از گل های خورده را جبران کند و بازی به نتیجه 6 بر 4 به پایان رسید.

حریف روسی ادامه پیدا کند و بار دیگر انریکه توانست دروازه حریف خود را باز کند و نتیجه بازی را شش بر چهار کند و در نهایت این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

لوکوموتیو با این پیروزی توانست دومین برد خود را به ثبت برساند و لوآنته هم که دیشب معلوب گلساپوش یزد شده بود، با دو شکست تقریبا  امید خود را برای قهرمانی این مسابقات از دست داد.

برد شیرین مقاومت گلساپوش در برابر کاتانیای ایتالیا

اما دومین دیدار این رقابت ها در دومین روز بین تیم های مقاومت گلساپوش ایران و کاتانیای ایتالیا برگزار شد.

در این دیدارکه از حساسیت خاصی برخوردار بود ابتدا تیم ایتالیایی با گل پالماتی از نماینده کشورمان پیش افتاد اما دقایقی بعد عباس رضايي گل خورده را جبران کرد و کاررا به تساوی کشاند.

تیم گلساپوش که با انگیزه دفاع از مقام قهرمانی سال گذشته خود در این رقابت ها حضور یافته توانست در وقت اول یکبار دیگر با گل محمدعلي مختاري دروازه ایتالیایی ها را بازکند.

نماینده شایسته کشورمان  در وقت دوم با تک گل شيرمحمدي اختلاف را به دو گل رساند و علی رغم موقعیت هایی که دو تیم در این تایم داشتند بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

بازیکنان کاتانیا در تایم سوم تمام تلاش خود را برای جبران نتیجه به کار بستند تا اینکه سرانجام  مائوريسينيو توانست اختلاف را به یک گل برساند اما این گل نیز دقایقی بعد توسط حميدبهزادپور پاسخ داده شد و نتیجه 4 بر دو به سود نماینده ایران تغییر کرد.

تیم ایتالیایی  که در بازی اول خود نیز در برابر لوکوموتیو تن به شکست داده بودند  برای فرار از شکست شدت حملات خود را بر روی دروازه حریف افزایش داد تا  اینکه مجددا مائوريسينيو توانست  دروازه مقاومت گلساپوش را باز کند.

گفتنی است تیم مقاومت گلساپوش دردقایق پایانی نیز یک فرصت خوب گلزنی را از دست داد تا نهایتا بازی با نتیجه 4 بر 3 به پایان برسد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار